پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۱۳ اوت ۲۰۲۰
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

آثار نقاشی و تصویرسازی ۱۱ هنرمند عرصه هنرهای تجسمی جمعه ۱۶ آذرماه در گالری «۴» به نمایش درمی‌آید.
آثار نقاشی و تصویرسازی ۱۱ هنرمند عرصه هنرهای تجسمی جمعه ۱۶ آذرماه در گالری «۴» به نمایش درمی‌آید.

به گزارش هنرمندنیوز، نمایشگاه آثار نقاشی و تصویرسازی با عنوان «۱۵۱۱» و با گردآوری ساغر مسعودی، نقاش و پرفورمنسر از ۱۶ آذرماه در گالری «۴» آغاز به کار می‌کند.

آثار هنرمندانی همچون کامبیز درم‌بخش، مصطفا اکبری، مهرداد جعفری، علیرضا چلیپا، ساغر حمزه‌ لو، سهیل دانش‌اشراقی، محسن فولادپور، آذرخش فراهانی، واهیک هارتونیان، آنیتا یعقوبی و ساغر مسعودی در معرض دید عموم گذاشته می‌شود.

موضوع نمایشگاه «۱۵۱۱» آزاد است و این نمایشگاه تا ۲۲ آذرماه ادامه دارد.

در بیانیه «۱۵۱۱» آمده است: «زیاد فکر کردیم، به زمان، به زمان، که از لابه‌لای انگشتانمان با نسیمِ تفکر می‌گذشت، به زمان که شبیه آوای لالایی زنانی که برای فرزندانشان در غربت، چه جانسوز می‌خواندند، زنانی با شوهران برنگشته از جنگ، زیاد فکردیم، به زمان، شاید ما متعلق به زمان دیگری بودیم، و این غربت شاعرانه با احساس، با غمی ته نشینِ دل، بدتر از کابوسِ لزجِ هزار جنگ، بود که داشت چون تانک از ما می‌گذشت، ما خط خطی‌های رنگ پاشی شده، این، قلموی خمپاره، زیاد فکر کردیم، به زمان، ‌و بماند چه بر ما گذشت. هزار و پانصد و یازده»

علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه همه روزه از ساعت ۹ تا ۲۳ به گالری ۴ واقع در خیابان شریعتی، نرسیده به پل سید خندان، کوچه اشراقی، شماره ۴ مراجعه کنند.

 

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..