سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲ ۳ اکتبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

نمایش «پاهای آدم چقدر می‌تونه دراز باشه» که به زندگی وودی آلن کارگردان سینما می‌پردازد و اثری موزیکال است، از ۲۹ آبان در تالار حافظ روی صحنه می‌رود.
نمایش «پاهای آدم چقدر می‌تونه دراز باشه» که به زندگی وودی آلن کارگردان سینما می‌پردازد و اثری موزیکال است، از ۲۹ آبان در تالار حافظ روی صحنه می‌رود.

هنرمندنیوز: مجید ابراهیم‌زاده نویسنده و کارگردان نمایش «پاهای آدم چقدر می‌تونه دراز باشه» درباره اجرای این اثر نمایشی گفت: نمایش «پاهای آدم چقدر می‌تونه دراز باشه» پیش از این در پردیس تئاتر تهران اجرا شد که به دلیل شرایط کنونی جامعه و همچنین دسترسی به پردیس، با استقبال مخاطبان همراه نشد. از این رو گروه تصمیم گرفتیم که نمایش را در تالار حافظ نیز روی صحنه ببریم و اجرای مجدد از ۲۹ آبان آغاز می‌شود.

وی درباره موضوع نمایش «پاهای آدم چقدر …» توضیح داد: این اثر یک درام اجتماعی درباره زندگی وودی آلن است که بخشی از آن برگرفته از واقعیت و بخشی زاییده ذهن است. نمایش «پاهای آدم چقدر می‌تونه دراز باشه» یک کلاژ ترکیبی از تکه‌پاره‌هایی است که به هم ربط پیدا می‌کنند و یک کمدی سیاه است.

ابراهیم‌زاده درباره شیوه اجرایی مدنظر نمایش، افزود: «پاهای آدم چقدر می‌تونه دراز باشه» کاملاً موزیکال و یک کنسرت تئاتر است.

وی درباره روند تولید این اثر نمایشی، یادآور شد: از اردیبهشت سال جاری و حدود ۸ ماه است که نمایش را تمرین می‌کنیم. این نمایش دارای حدود ۴۰ بازیگر، موزیسین و عوامل صحنه است.

ابراهیم‌زاده در پایان درباره اجرای نمایش «پاهای آدم چقدر …» در شرایط فعلی، تأکید کرد: طی جلسه‌ای که با عوامل گروه داشتیم همه موافق بودند که نمایش را با وجود شرایط سخت تبلیغ تئاتر و همچنین حضور مخاطب در سالن، روی صحنه ببریم.

این نمایش با بازی فوژان تاجیک، آرمین افتخارزاده، مرجان افروز، سیاوش زنگی، سیاووش زنگی، میلاد رمضانی، مهسا منفرد، الهه ادبی، آرام نیک‌بین، آریانا عباسی، میلاد پرموزه، علی ناصری، فرحان فریضه و شاهین زرگر اجرا می‌شود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..