پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ ۸ ژوئن ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

مجله سينمايي همشهري 24 پنج‌شنبه 24 آبان ماه طي يك مراسم ويژه، وارد دوره جديدي از حيات خود خواهد شد.
مجله سينمايي همشهري 24 پنج‌شنبه 24 آبان ماه طي يك مراسم ويژه، وارد دوره جديدي از حيات خود خواهد شد.

هنرمندنیوزمجله سینمایی همشهری ۲۴ پنج‌شنبه ۲۴ آبان ماه طی یک مراسم ویژه، وارد دوره جدیدی از حیات خود خواهد شد. این مراسم با حضور گروه جدید ناشر این مجله سینمایی و جمعی از اهالی سینما، تئاتر و رسانه در کافه لقانطه برگزار می‌شود. بنا بر این گزارش، در این مراسم قرار است جمعی از اهالی سینما و رسانه درباره ضرورت‌ها و رویکردها انتشار این مجله سینمایی به ایراد سخن بپردازند و از شماره جدید مجله سینمایی همشهری ۲۴ رونمایی شود. «سلمان فرخنده» سردبیر مجله همشهری ۲۴ با احترام به تلاش‌های حسین معززی‌نیا بنیانگذار این مجله، گفت: آقای معززی‌نیا به عنوان یک صاحب‌نظر و نویسنده سینمایی مجرب، بخشی از عمر خود را صرف رشد این مجله کرد و ما بر ثمره تلاش‌های او، نشسته‌ایم و امیدواریم روزی در آینده نزدیک، در کنارش بایستیم و از وجودش انرژی بگیریم.


فرخنده با اشاره به ضرورت ایجاد فضایی جهت تلاقی همه نگاه‌ها و همه سلیقه‌ها در قالب یک مجله سینمایی جریان‌ساز اظهار داشت: مجله سینمایی باید این قدرت و فراگیری را داشته باشد که برای همه اهالی سینما و مخاطبان آن جذاب باشد. تلاش گروه جدید ناشر این مجله، این است که فارغ از خط‌کشی‌های مرسوم و رایج، با سینماگران و البته نویسندگان سینمایی و کارشناسان رفتار کنیم. یکی از مشکلات مبتلابه جامعه به ویژه در حیطه مجلات سینمایی،‌ دارودسته‌بازی‌ و خط کشی است که در بسیاری از موارد، این نگرش از فضای رسانه و نشریه به فضای سینمای ایران منتقل شده است.
او گفت:‌ منطقی است که بذرها به گونه‌ای کاشته شوند که جای تفرعن، خودبزرگ‌بینی و نفاق، درخت دوستی و تعامل در سینما رشد یابد و این رویکرد، در شرایط فعلی، بسیار دشوار اما به زعم ما، شدنی است.
به گفته سردبیر مجله همشهری ۲۴، بر اساس رویکرد تازه، این مجله صرفا برای گروهی از مخاطبان و علاقه‌مندان به سینما منتشر نخواهد داشت بلکه قرار است مجله‌ای برای همه مردم و همه اهالی سینما باشد.
شماره ۱۰۴ مجله سینمایی همشهری ۲۴ در ۱۲۰ صفحه و با قیمت ده هزار تومان، با سرفصل‌هایی تازه، منتشر شده است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..