دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲ ۲۹ مه ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

تیزر رسمی سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰ منتشر شد.
تیزر رسمی سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰ منتشر شد.

هنرمندنیوز: تیزر رسمی سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰ همزمان با آغاز برگزاری کارگاه‌های این جشنواره در استان‌های مختلف رونمایی شد.

در این تیزر که توسط محمود کریمی و با صدای منوچهر والی‌زاده ساخته شده، توجه ویژه‌ای به تنوع ژانری و موضوعی این دوره از جشنواره فیلم ۱۰۰ شده است.

فراخوان دوره سیزدهم این جشنواره، ابتدای آبان ماه و با دعوت از علاقمندان برای حضور در سه بخش رقابتی ملی، بین‌المللی و مخاطب کودک و نوجوان منتشر شد و مهلت ارسال آثار برای شرکت در آن که با رویکرد «ایران عزیز» در بخش ملی و «اخلاق» در بخش بین‌المللی برگزار خواهد شد تا پایان دی ماه سال جاری اعلام شده است.

همچنین کارگاه‌های آموزشی سیزدهمین جشنواره فیلم ۱۰۰ در راستای رویکرد فراتهران این دوره، با حضور اساتیدی چون هادی مقدم‌دوست، محمدرضا خردمندان و محمد پایدار در شهرهای زنجان، قزوین، اصفهان و مشهد برگزار شده و به زودی با همراهی حسین دارابی، امیرپوروزیری و... در دیگر مراکز استان‌ها از جمله اهواز، تبریز، شیراز، بندرعباس، رشت و... نیز برگزار خواهد شد.

سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰ به دبیری یوسف منصوری و به همت سازمان سینمایی سوره اوایل اسفند ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..