پنج شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ ۲۰ فوریه ۲۰۲۰
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

در آستانه سال نو صورت می‌گیرد؛

در آستانه سال نو از کلکسیون جدید پارتیه مظفریان با حضور جمعی از هنرمندان، فرهیختگان، اساتید و شخصیت های فرهنگی و هنری رونمایی می‌شود.
در آستانه سال نو از کلکسیون جدید پارتیه مظفریان با حضور جمعی از هنرمندان، فرهیختگان، اساتید و شخصیت های فرهنگی و هنری رونمایی می‌شود.

هنرمندنیوزمدیر عامل مجموعه جواهرات پارتیه -مظفریان به بهانه رونمایی از کلکسیون جدید گفت: گروه پارتیه، چابک و دانش بنیان است. این مجموعه با بهره گیری از نگرش های علمی، صنعت طلا و جواهر سازی را دنبال می کند. حمایت و معرفی هنر فاخر ایرانی توسط دستان هنرمندان جوان کشورمان و صنعت طلا و جواهر و صنایع دستی و ایجاد بستر مناسب برای اشتغال هنرمندان و جوانان کشورمان از مهم ترین اهداف این مجموعه است.

محمدرضا مظفریان اظهار داشت: کارها و تولیدات ما هم محتوا، پیشینه، ظرافت، طراحی و اجرای اصولی دارد و هم تلفیق ایده‏‌های نو  با سنت‌های کهن و نقوش اصیل ایران است که امروزه استفاده از این نمادها در صنعت جواهرسازی فراموش شده است. وی تمام جوانان و هنردوستان و هنرمندان را به داشتن امید و تلاش دعوت کرد و بیان داشت که سعی کنید دائما در مسیر یادگیری باشید و از تعصب به دور باشید.

مدیر اجرایی پارتیه مظفریان نیز گفت: در این مجموعه، هر کس درکاری که انجام می‏‌دهد، متخصص و تحصیل‌کرده است. همه محقق و پیشرو هستند. مشکلات و موانع را می بینیم و با مطالعه از آن عبور می کنیم. در زمینه‏‌های مختلف این صنعت تغییرات ایجاد کرده‏ ایم و با اطمینان به شما می‏‌گویم اگر به نمونه‌های طلا و جواهر و تولیدات قبل و بعد از حرکت ما نگاه کنید، تاثیرگذاری این حرکت را احساس خواهید کرد.

مهدی نجم آرا تصریح کرد: مجموعه جواهرات پارتیه مظفریان با پیشینه‌ای بیش از ۱۷۰ سال فعالیت در عرصه هنر صنعت طلا و جواهر ایران امروز برای حفظ ارزش های هنر سرزمین عزیزمان و کشف و پرورش استعدادهای جوان و رشد و تعالی آنان با عزمی راسخ پا در مسیر فرصت سازی و اشتغالزایی برای هنرمندان جوان کشورمان نهاده و با حمایت و عرضه تولیدات فاخر هنری که به دست توانمند این جوانان هنرمند خلق شده، همچون سنوات گذشته و پیشینه درخشان خود در آسمان هنر صنعت طلا و جواهر ایران می درخشد.

گفتنی است؛ رونمایی از کلکسیون جدید پارتیه مظفریان روزهای ١۶ و ١٧ اسفندماه ۱۳۹۷ از ساعت ۱۵ الی ۲۱ در مجموعه گالری پارتیه مظفریان با حضور دست اندرکاران و جمعی از اهالی صنعت طلا و جواهر سازی در هتل استقلال تهران برگزار می‌شود. حضور در این مراسم برای عموم علاقمندان به هنر صنعت طلا و جواهر ایران آزاد می باشد.

مطالب مرتبط

خروج پر هزینه

به بهانه اکران بیستمین فیلم ابراهیم حاتمی‌کیا در جشنواره سی و هشتم فیلم فجر

خروج پر هزینه

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..