شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰ ژوئن ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

معاون استاندار اردبیل خبرداد:

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: برگزاری رویداد بین‌المللی کشورهای عضو اکو در ۲۰۲۳ جهشی عظیم در تعریف محور جدید گردشگری در شمالغرب کشور خواهد بود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: برگزاری رویداد بین‌المللی کشورهای عضو اکو در ۲۰۲۳ جهشی عظیم در تعریف محور جدید گردشگری در شمالغرب کشور خواهد بود.

هنرمندنیوز: کمال‌الدین میرجعفریان روز گذشته ۱۲ شهریور در جلسه هماهنگی رویداد اردبیل ۲۰۲۳ اظهار کرد: برای معرفی فراسرزمینی و در حوزه کشورهای عضو اکو هم برنامه‌ریزی‌ها انجام شود و با استفاده از ظرفیت وزارت خارجه و حضور در نمایشگاه‌های خارجی پیش‌رو ظرفیت‌های استان معرفی شود.

وی ادامه داد: در بحث نرم‌افزاری، اطلاع‌رسانی و تولید محتوا برای معرفی استان باید به بهترین نحو عمل شود، سرمایه‌گذاران در حوزه‌های مختلف پای کار بیایند و با استفاده از این فرصت محصولات و تاسیسات خود را معرفی کنند.

میرجعفریان گفت: همه باید از ظرفیت‌های این رویداد در جهت معرفی استان حداکثر استفاده را ببریم و دستگاه‌ها و نهادهای مختلف همکاری کامل را برای برگزاری این رویداد داشته باشند.

در ادامه سرپرست اداره کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان اردبیل نیز اظهار کرد: بیش از سه ماه تا شروع رویداد اردبیل ۲۰۲۳ پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو فرصت داریم و باید با مشخص کردن شرح وظایف‌ دستگاه‌ها کار را به صورت عملی شروع شود.

فردین عینی ادامه داد: تاکنون ۶ کمیته برای برگزاری رویداد اردبیل ۲۰۲۳ مشخص شده‌ ، وظایف آنها تدوین شده‌ و احکام آنها از سوی استاندار اردبیل ابلاغ شده‌ است.

وی اضافه کرد: برگزاری رویداد بین‌المللی کشورهای عضو اکو در ۲۰۲۳ جهشی عظیم در تعریف محور جدید گردشگری در شمالغرب کشور خواهد بود.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل خاطرنشان کرد: تمام تلاش ما معرفی استان اردبیل در حوزه گردشگری با توجه و تکیه بر داشته‌های طبیعی و تاریخی آن است که تاکنون آنگونه که باید در سطح ملی و بین‌المللی معرفی نشده است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..