سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۵ اکتبر ۲۰۱۹
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

اعلام برندگان چهل و چهارمین دوره جوایز انجمن منتقدان فیلم لس‌آنجلس؛

برندگان چهل و چهارمین دوره جوایز سالانه انجمن منتقدان فیلم لس آنجلس (LAFCA) یکشنبه ۹ دسامبر معرفی شدند.
برندگان چهل و چهارمین دوره جوایز سالانه انجمن منتقدان فیلم لس آنجلس (LAFCA) یکشنبه ۹ دسامبر معرفی شدند.

به گزارش هنرمندنیوز به نقل از ورایتی، برندگان چهل و چهارمین دوره جوایز سالانه انجمن منتقدان فیلم لس‌آنجلس (LAFCA) یکشنبه ۹ دسامبر (۱۸ آذر) معرفی شدند.

«رُما» به کارگردانی آلفونسو کوارون پس از کسب جوایز شیرطلای ونیز و بهترین فیلم حلقه منتقدان نیویورک توانست عنوان بهترین فیلم سال را نیز از انجمن منتقدان فیلم لس آنجلس دریافت کند.

جایزه بهترین کارگردانی را دبرا گرانیک با فیلم مستقل «هیچ ردی باقی نگذار» از آن خود کرد، آلفونسو کوارون در این بخش در جایگاه دوم قرار گرفت.

از دیگر جوایز مهم امسال می‌توان به جایزه ایتن هاوک برای بهترین بازیگر نقش اول مرد اشاره کرد، ایتن هاوک که یکی از غایبان بزرگ نامزدهای جوایز گلدن گلوب امسال بود با کسب این جایزه بار دیگر شانس خود را برای نامزدی جایزه اسکار افزایش داد.

در ۴۳ دوره گذشته جوایز انجمن منتقدان فیلم لس آنجلس، ۱۰ دوره برنده بهترین فیلم انجمن توانسته است در نهایت جایزه اسکار بهترین فیلم را نیز بدست آورد. از برندگان بهترین فیلم چند سال اخیر انجمن منتقدان فیلم لس آنجلس می‌توان به «مرا با نامت صدا کن»، «مهتاب»، «اسپات‌لایت»، «بچگی»، «او»، «جاذبه» و «عشق» اشاره کرد.

مراسم اهدای جوایز انجمن منتقدان فیلم لس آنجلس ۱۲ ژانویه ۲۰۱۹ در شهر لس آنجلس برگزار می‌شود.

فهرست کامل برندگان انجمن منتقدان فیلم لس آنجلس سال ۲۰۱۸:


بهترین فیلم

«رُما»

انتخاب دوم: «سوختن»


بهترین کارگردان

دبرا گرانیک برای «هیچ ردی باقی نگذار»

انتخاب دوم: آلفونسو کوارون برای «رُما»


بهترین بازیگر نقش اول مرد

ایتن هاوک برای «اولین اصلاح شده»

انتخاب دوم: بن فاستر برای «هیچ ردی باقی نگذار»


بهترین بازیگر نقش اول زن

اولیوا کُلمن برای «سوگلی»

انتخاب دوم: تونی کولت برای «موروثی»


بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

استیو یون برای «سوختن»

انتخاب دوم: هیو گرانت برای «پدینگتون ۲»


بهترین بازیگر نقش مکمل زن

رجینا کینگ برای «اگر خیابان بیل زبان داشت»

انتخاب دوم: الیزابت دبیکی برای «بیوه ها»


بهترین فیلمنامه

نیکول هولوفکنر، جف ویتی برای «هرگز می‌توانی مرا ببخشی؟»

انتخاب دوم: دبورا دیویس، تونی مک‌نامارا برای «سوگلی»


بهترین انیمیشن

«مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی»

انتخاب دوم: «شگفت‌انگیزان ۲»


بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان

«سوختن»
از کره جنوبی و «دزدان فروشگاه» از ژاپن (به طور مشترک)


بهترین مستند

«طفره روها»

انتخاب دوم: «مراقب فاصله بودن»


بهترین فیلمبردای

آلفونسو کوارون برای «رُما»

انتخاب دوم: جیمز لاکستون برای «اگر خیابان بیل زبان داشت»


بهترین تدوین

جاشوا آلتمن و بینگ لیو برای «مراقب فاصله بودن»

انتخاب دوم: آلفونسو کوارون و آدام گاف برای «رُما»


بهترین موسیقی متن

نیکلاس بریتل برای «اگر خیابان بیل زبان داشت»

انتخاب دوم: جاستین هورویتز برای «نخستین انسان»


بهترین طراحی صحنه

هانا بیچلر برای «پلنگ سیاه»

انتخاب دوم: فیونا کرامبی برای «سوگلی»


جایزه یک عمر دستاورد

هایائو میازاکی


جایزه فیلم تجربی داگلاس ادواردز

«مه سبز»

 

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..