یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲ ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

صدرا شریعتمداری، مؤسس برند «آرکیو فشن»:

صدرا شریعتمداری، مؤسس برند «آرکیو فشن» در دومین رویداد سالانۀ مدوسامیت، با اشاره به این نکته که ذهن انسان ساختار فیزیکی ذاتی ظرفیت شناسایی، تشخیص و یادگیری زبان را دارد، گفت: این ظرفیت از زمانی که ما به دنیا آمده ایم، این ویژگی همراه ماست.
صدرا شریعتمداری، مؤسس برند «آرکیو فشن» در دومین رویداد سالانۀ مدوسامیت، با اشاره به این نکته که ذهن انسان ساختار فیزیکی ذاتی ظرفیت شناسایی، تشخیص و یادگیری زبان را دارد، گفت: این ظرفیت از زمانی که ما به دنیا آمده ایم، این ویژگی همراه ماست.

هنرمندنیوز: وی در ادامه، با اشاره به این که تا دیروز، با چاپار صحبت کردیم، بعد از آن پست ایجاد شد و پس از این نیز زبانی جدید به وجود آمد، افزود: امروز اگر بتوانیم زبانی را هک کنیم، می توانیم ما بقی زبان ها را نیز هک کنیم و اگر بتوانیم به زبان هایی مانند معماری، صنعت و یا زبان های مشابه حرف بزنیم، می توانیم به زبان های پیشرفته تر و قوی تری صحبت کنیم.
شریعتمداری، با اذعان به این امر که انسان های دوران باستان، هنری نزدیک به انسان های آینده دارند و ما هرگز هر دوی این دو هنر را درک نمی کنیم، ادامه داد: این دو هنر قابلیت تبدیل به یکدیگر را دارند.
وی با اشاره به این که در دنیای جدید، قبل از این که نرم افزار زبان ایجاد شود، سخت افزار آواهای انسان های اولیه وجود داشته اند، اظهار داشت: هر اندازه زمان گذشت، زبان تکثر بیشتری پیدا کرد و کلمات بیشتری از آن خارج شد.

صدرا شریعتمداری موسس برند آرکیو فشن

این کارآفرین جوان، در ادامه، با اشاره به این که پروسۀ انسان های اولیه تا جائی ادامه پیدا کرد که اولین انسان هوشمند و عاقل پیدا شد، تصریح کرد: اولین انسان هوشیار توانست به عنوان اولین هکر عالم ظهور پیدا کند و اولین زبان را خلق کند و این که اولین بار لغت متایونیورس و متاورس ایجاد شد، از داستانی تخیلی از ذهن انسان ایجاد شد که از یک واقعیت ایجاد شده بود.
مدیر و مؤسس برند «آرکیو فشن»، با اذعان به این امر که زبان، ویروسی از بیرون دنیای ماست، خاطر نشان کرد: با زبان، سیستم عامل انسان هک شده است و مثلاً کسانی که جن زده می شوند و یا به آن ها وحی می شود، شروع به حرف زدن می کنند و این امر، عمدتاً در مذاهب بروز پیدا می کند و می توان گفت که این زبان، نزدیک ترین زبان به زبان سخت افزار ماست.
شریعتمداری، در پایان، با اشاره به این مفهوم که اگر از اول ابتدایی این عقل وجود داشت که این مفاهیم را به ما یاد می دادند، یا امروز اینجا نبودیم و یا به گونه ای دیگر اینجا بودیم، تأکید کرد: چیزی درون ما وجود دارد به نام نفس و یا درون نا مکشوف بشر که ما هنوز به آن دست پیدا نکرده ایم که می گوید نگاه بشر به آینده، نگاهی امیدوارانه است و این نگاه در حال تکمیل است.

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..