یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱ ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

توسط کانون کارگردانان خانه‌ی تئاتر برگزار می‌‌شود:

سومین نشست از مجموعه‌ برنامه‌های "زندگی تئاتری من"، که توسط کانون کارگردانان خانه‌ی تئاتر برگزار می‌‌شود، به زندگی تئاتری استاد علی نصیریان اختصاص دارد.
سومین نشست از مجموعه‌ برنامه‌های "زندگی تئاتری من"، که توسط کانون کارگردانان خانه‌ی تئاتر برگزار می‌‌شود، به زندگی تئاتری استاد علی نصیریان اختصاص دارد.

هنرمندنیوزسومین نشست از مجموعه‌ برنامه‌های "زندگی تئاتری من"، که توسط کانون کارگردانان خانه‌ی تئاتر برگزار می‌‌شود، به زندگی تئاتری استاد علی نصیریان اختصاص دارد.

در این برنامه که هم‌زمان با هشتادوپنجمین سالگرد تولد استاد علی نصیریان، در ساعت ۱۷ روز شنبه، ۱۹ بهمن ۱۳۹۸، در سالن عباس جوانمرد خانه‌ی تئاتر برگزار می‌شود، ایرج راد، داریوش مودبیان و فرهاد آئیش در مورد شخصیت و فعالیت‌های تئاتری علی نصیریان سخنرانی خواهند کرد و سپس استاد نصیریان از چگونگی آشنایی و آغاز به کار خود در تئاتر، استادانش و فعالیت‌ها و خاطرات تئاتری‌اش سخن می‌گوید.

هم‌چنین در انتهای برنامه در مورد نگاه و باور علی نصیریان به تئاتر گفت‌وگو شده و به پرسش‌های حاضران پاسخ داده خواهد شد.

حضور در این برنامه که توسط کانون کارگردانان خانه‌ی تئاتر و با اجرای مجید گیاه‌چی برگزار می‌شود، برای تمامی علاقمندان به تئاتر آزاد است.

"زندگی تئاتری من" که با هدف آشنایی با فعالیت‌ها و دیدگاه‌های هنرمندان شاخص تئاتر و انتقال تجربیات، یافته‌ها و آموزه‌های شاخص آنان در تئاتر به نسل‌های متاخر، به شکلی بی‌واسطه و در مواجهه‌ای رو در رو، زنده و مستقیم تدارک دیده شده، پیش‌تر به زندگی تئاتری اسماعیل خلج و بهزاد فراهانی پرداخته است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..