دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

تازه‌ترین آثار امیرحسین دلبری با عنوان «زیر سقف شیشه‌ای» در گالری مژده به‌ نمایش درمی‌آید.
تازه‌ترین آثار امیرحسین دلبری با عنوان «زیر سقف شیشه‌ای» در گالری مژده به‌ نمایش درمی‌آید.

به گزارشهنرمندنیوز به نقل از روابط عمومی گالری، عصر جمعه ششم اردیبهشت‌ماه تازه‌ترین مجسمه‌های امیرحسین دلبری طراح و مجسمه‌ساز در گالری مژده به‌نمایش درمی آید. این نمایشگاه با عنوان «زیر سقف شیشه‌ای» شامل ۱۵ مجسمه فیگوراتیو در ابعاد ۶۰ تا ۱۱۰ سانتی‌متر است.

«زیر سقف شیشه‌ای» در نگاهی جهان‌شمول از محدودیت‌های نامرئی می‌گوید که زنان در جامعه به آن دچارند و نمی‌توانند آنطور که می‌خواهند در نردبان جایگاه‌های شغلی و اجتماعی بالاتر روند. دلبری با رویکردی انتقادی به چالش‌های پیشروی زنان، جدیدترین مجسمه‌های خود را طراحی کرده است.

این چهاردهمین نمایشگاه انفرادی امیرحسین دلبری است، او تاکنون در شهرهای مختلف ایران و همچنین کشورهای دیگر جهان آثار خود را به‌صورت گروهی و انفرادی ارائه داده است. تهران، مشهد، تورنتو، ونکوور، پاریس، لندن و دهلی‌نو از جمله شهرهایی‌اند که میزبان آثار دلبری ۳۷ ساله بوده‌اند. پیش از این آثار دلبری در گالری‌های ثالث، روژ، رها، نیکلاس فلامل پاریس، گالری ۶۶ تهران، گالری تابستان و پاییز خانه هنرمندان و … به نمایش درآمده است.

مراسم افتتاحیه نمایشگاه «زیر سقف شیشه‌ای» روز جمعه ۶ اردیبهشت از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری مژده واقع در سعادت‌آباد، خیابان علامه شمالی، خیابان ۱۸ شرقی، شماره ۲۷ برگزار می‌شود.

این نمایشگاه تا سیزدهم اردیبهشت ادامه دارد و علاقه‌مندان می‌توانند در روزهای عادی به‌غیر از شنبه از ساعت ۱۲ تا ۲۰ از این نمایشگاه بازدید کنند.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..