شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ ۲۸ ژانویه ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

سرپرست معاونت کاربران و تنظیم‌گری اجتماعی ساترا خبر داد: دو نماینده از وزارت ارشاد در «شورای صدور مجوز تولید» و «شورای انتشار» سریال‌های نمایش خانگی دعوت شده اند.
سرپرست معاونت کاربران و تنظیم‌گری اجتماعی ساترا خبر داد: دو نماینده از وزارت ارشاد در «شورای صدور مجوز تولید» و «شورای انتشار» سریال‌های نمایش خانگی دعوت شده اند.

هنرمندنیوز: محمدصادق افراسیابی ـ سرپرست معاونت کاربران و تنظیم‌گری اجتماعی ساترا ـ در پاسخ به اینکه در مسیر تحول ساترا، نحوه تعامل این نهاد تنظیم‌گر با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به چه صورتی خواهد بود؟ گفت: «یکی از مصادیق طرح تحول ساترا در حوزه هم‌افزایی در تنظیم‌گری با سایر نهادهای مرتبط، هم‌افزایی با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.»

سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر (ساترا) روز سه شنبه ـ سوم آبان ماه ـ طرح تحولش را رسانه‌ای کرد که در بخش رویکردها، حرکت به سوی یکپارچگی راهبردی و الزام به هم‌افزایی میان رسانه ملی و بخش خصوصی، هم‌افزایی در تنظیم‌گری با سایر نهادهای مرتبط و تقویت سواد تنظیم‌گری صوت‌ و تصویر فراگیر میان عموم مردم، کارشناسان و مسئولان مورد تاکید قرار گرفت.

بر اساس گفته افراسیابی، «ساترا و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مسیر تعامل سازنده با یکدیگر قرار دارند و ساترا طبق آخرین تفاهم خود با وزارت ارشاد از دو نفر از نمایندگان آن وزارتخانه برای حضور در شورای صدور مجوز تولید و شورای انتشار سریال‌های نمایش خانگی دعوت کرده است.»

سرپرست معاونت کاربران و تنظیم‌گری اجتماعی ساترا همچنین خاطرنشان کرد: بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و ساترا نیز جلساتی برای هم‌افزایی در حوزه سامان‌دهی فعالیت سامانه‌های استریم بازی‌های رایانه‌ای و فعالیت استریمرها برگزار کرده‌اند و در آستانه انعقاد تفاهم‌نامه مشترک همکاری قرار دارند.

افراسیابی تاکید کرد: یکی دیگر از ابعاد همکاری ساترا و وزارت ارشاد طبق مصوبه آخرین جلسه کارگروه اقتصاد محتوای شبکه ملی اطلاعات، هم‌افزایی برای افزایش سهم محتوای کودک و نوجوان در شبکه ملی اطلاعات است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..