دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲ ۲۹ مه ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

جلسه هم‌اندیشی برای از سرگیری اجراهای صحنه‌ای موسیقی با حضور شرکت‌های برگزارکننده و نماینده سالن‌های برگزاری اجراها برگزار شد.
جلسه هم‌اندیشی برای از سرگیری اجراهای صحنه‌ای موسیقی با حضور شرکت‌های برگزارکننده و نماینده سالن‌های برگزاری اجراها برگزار شد.

هنرمندنیوز: این جلسه به ریاست محمد اله‌یاری فومنی، سرپرست دفتر موسیقی و مسولین واحدهای دفتر موسیقی برگزار و در جریان آن شرایط از سرگیری اجراهای صحنه‌ای بررسی شد.

در این جلسه سرپرست دفتر موسیقی به تلاش‌های معاونت هنری و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی ماه اخیر برای آغاز اجرای‌های موسیقی و به رونق افتادن اقتصاد هنر و پیگیری‌های وزارت ارشاد از ستاد ملی کرونا اشاره کرد.

در این دیدار مدیران و نمایندگان موسسات موسیقی و سالن‌ها نظرات و دغدغه‌های خود را در این زمینه بیان کردند و مباحثی مانند پروتکل‌های بهداشتی و نحوه ورود تماشاگران، نحوه قیمت گذاری بلیط و... مورد بررسی قرار گرفت.

توسعه واکسیناسیون عمومی، تغییر رنگ کرونایی در عموم استان‌ها از قرمز به نارنجی، زرد و آبی، بهره‌مندی از ظرفیت ۵۰ درصدی سالن‌ها در کنار رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی، آغاز سایر فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی هنری مانند سینماها، تئاتر، رستوران‌ها و همایش‌ها و نمایشگاه‌ها از موارد دیگری بود که در این جلسه مورد گفتگو قرار گرفت.

در پایان جلسه مقرر شد، سالن‌های برگزاری اجرای صحنه‌ای تمهیدات و تسهیلات خود برای شروع اجراهای صحنه‌ای را به دفتر موسیقی اعلام کنند تا دفتر موسیقی و شرکت‌های برگزار کننده با بررسی و ارزیابی دقیق و با توجه به نظرات ارائه شده در روزهای آینده به نتیجه اجرایی برسند.

در این جلسه علاوه بر مدیران و نمایندگان موسسات موسیقی، مدیران یا نمایندگان تالار وزارت کشور، سالن همایش ایرانیان، تالار هتل اسپیناس، سالن همایش‌های برج میلاد، بنیاد رودکی و تالار وحدت، سالن برج آزادی، فرهنگسرای نیاوران و نماینده ارشاد استان تهران در این جلسه نظرات و پیشنهادات خود را بیان کردند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..