چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ ۶ دسامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

«ساپو» عنوان یکی از آثار نمایشی جدید تئاتر شهر است که از روز شانزدهم مرداد در تالار سایه این مجموعه پیش روی مخاطبان قرار خواهد گرفت.
«ساپو» عنوان یکی از آثار نمایشی جدید تئاتر شهر است که از روز شانزدهم مرداد در تالار سایه این مجموعه پیش روی مخاطبان قرار خواهد گرفت.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، «ساپو» به نویسندگی و کارگردانی محمد امین سعدی عنوان یکی از آثار نمایشی جدید تئاتر شهر است که از روز شانزدهم مرداد سال ۱۴۰۲ در تالار سایه این مجموعه پیش روی مخاطبان قرار خواهد گرفت.

علیرضا ‌حسن‌پور، مهسا الله‌یاری، آرزو ‌حیدری، یاسمن ‌افروند، نادیا ‌آئین و ماهک ‌احمدی‌پناه بازیگران این اثر نمایشی هستند. این در حالی است که داوود ‌نامور به‌عنوان مجری طرح و علیرضا ‌حسن‌پور و محمدامین سعدی نیز تهیه‌کنندگان نمایش «ساپو» هستند.

در خلاصه این اثر نمایشی که در فصل اول اجراهای عمومی خود میزبان بیش از ۲ هزار مخاطب بود، آمده است: «یک نویسنده مدتی است نمی‌تواند از یکی از شخصیت‌های کتابش فاصله بگیرد، کم کم این تصویر به ذهنش خطور می‌کند که تنها بازمانده‌ بشر است و ... .»

بهزاد ‌بختیاری آهنگساز، فرشاد ‌نصیری طراح نور، محمدامین سعدی طراح صحنه، سجاد ‌داغستانی مشاور تبلیغات، نیلوفر ‌مرسلوند طراح گریم، صحرا ‌صدری ساخت عروسک، کیانا ‌طالبی طراح لباس و آکسسوار، سیدنوید بی‌بی‌شهربانویی طراح پوستر، مریم رحمانی عکاس، امیر ‌پناهی‌فر مشاور صحنه و دکور، علیرضا قیدیان و آیدین ایمانی ساخت تیزر و موشن، پویا لک دستیار کارگردان، عطا الله نجفی گریم آقایان، هومان سلیمانی دستیار آهنگساز، رژینا حمیدی‌نژاد دستیار لباس، ثریا امینی دوخت لباس، مهدی منوری، محمود ‌صادقی ساخت دکور، فاطمه ‌نعلبندیان منشی صحنه، ندا کاوندی روابط عمومی و علی ‌کیهانی مشاور رسانه‌ای دیگر عواملی هستند که سعدی را در این نمایش همراهی می‌کنند.

این اثر نمایشی از ۱۶ مرداد ساعت ۲۰:۱۵ روی صحنه می‌رود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..