پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۱ دسامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

هفت روش برای شیک پوش بودن به سبک فرانسوی

سبک پاریسی بدون زحمت زیادی، متمایز است. سبک رمانتیک و بی دغدغه پاریسی اغلب توسط بلاگرهای سراسر جهان الگوبرداری می شود.
سبک پاریسی بدون زحمت زیادی، متمایز است. سبک رمانتیک و بی دغدغه پاریسی اغلب توسط بلاگرهای سراسر جهان الگوبرداری می شود.

هنرمندنیوز: لباس هایی که پاریسی ها می پوشند اغلب شیک هستند: تعداد زیادی شلوار جین به سبک قدیمی، بلیزرهای چهارخانه و چکمه های چرمی. در حالی که لباس آن ها زیباست، خیلی جلب توجه نمی‌کنند. خیلی براق یا ناهماهنگ نیستند و شما ممکن است در خیابان حتی متوجه آن ها نشوید؛ زیرا بسیار راحت و بی دردسر هستند. در ادامه با هفت ویژگی سبک پاریسی آشنا می شویم:

یک) بی دردسر
زن فرانسوی به زمان زیادی برای آماده شدن نیاز ندارد. او به سادگی با یک رژلب قرمز و موهای طبیعی خود، خوشحال است. هنگام آماده شدن سرصدای زیادی به راه نمی اندازد اما قبلا در مغازه لباس های خود را با وسواس و دقت انتخاب کرده است.

دو) ظرافت
پاریسی ها در انجام هر کاری ظرافت و سلیقه به خرج می دهند؛ حتی اگر خرید و تماشای بازار صبح یکشنبه باشد! اما این سلیقه به معنی تلاش زیاد نیست. آن ها در عین راحتی، هرگز شلخته به نظر نمی رسند. فرانسوی ها کیفیت را بر کمیت ترجیح می دهند.
توصیه ما به شما نیز این است که به جای خرید انبوهی از اقلام مختلفِ لباس، که ممکن است بسیاری از آن ها را هرگز نپوشید، پول خود را صرفِ خرید لباس هایی با کیفیت بیشتر کنید که در آینده نیز آن ها را خواهید پوشید.

سه) هر چه کمتر، بهتر!
وقتی صحبت از سبک پاریسی می شود، این جمله را می شنویم: هر چه کمتر، بهتر!
برخی ممکن است بگویند ظاهر پاریسی خسته کننده ست، اما اینچنین نیست و این همان سبک فرانسوی مینیمال است. به جای استفاده ی زیاد و ترکیب رنگ های جسورانه و برش های چشمگیر در لباس، استفاده از سایه های کم رنگ در کنار یک رنگ متمایز و پر رنگ و یا استفاده از جزئیات متفاوت در استایل را انتخاب می کنند.

 

چهار) جذابیت
جذابیت را در رفتار، راه رفتن و ایستادن پاریسی ها می توان دید! پاریسی ها اعتقاد دارند جذابیت بیشتر به زبان بدن، حالت چهره و رفتار و اعتماد به نفس فرد بستگی دارد.

پنج) سرگرم کننده و مفرح
با وجود محافظه کاری ظاهری، دختر پاریسی با لباس هایش شاد و سرگرم است. او دوست دارد جزئیات سرگرم کننده اس را درلباس هایش بگنجاند.
او از جوراب های براق یا سنجاق های خاص و کفش های بروگ متالیک نمی ترسد!
او از لباس هایی که بر تن دارد لذت می برد و لباس پوشیدن صبحگاهی را به یک فرایند لذت بخش تبدیل می کند.

شش) منحصر به فرد بودن
دختر پاریسی اصول اولیه استایل خودش را دارد و بدش نمی آید آن را با نیمی از زنان پاریس به اشتراک بگذارد؛ اما آن ها در عین حال می خواهند منحصر به فرد باشند و جزئیات مربوط به خودشان را داشته باشند.
آن ها در این زمینه تلاش زیادی می کنند، مانند پیدا کردن جزئیات قدیمی یا خاص برای استایل شان و یا استفاده از برندهای ناشناخته تر.

هفت) شکستن قواعد
پاریسی ها می دانند که چه لباسی مناسب فرم بدن آن هاست و خیلی به ترندهای زودگذر اهمیت نمی دهند. اگر از یک پاریسی بپرسید، به شما خواهد گفت هنوز لباس هایی از ده سال پیش در کمدش دارد و می پوشد؛ فقط به این دلیل که آن لباس ها را دوست دارد. او. به صورت ناخودآگاه قواعد شیک پوشی را اعمال می‌کند.

مدل و طراح مد فرانسوی می گوید: راز اصلی سبک پاریسی این است که همیشه غیر قابل پیش بینی باشید و دیگران را متعجب نگه دارید!
اجازه ندهید لباس، استایل شما را قابل پیش بینی کند! در هر لباسی که می پوشید یک عنصر شگفت انگیز به آن اضافه کنید؛ خواه یک شلوار جین جدید یا یک ژاکت فانتزی یا تیشرت معمولی باشد.
اکنون اصول ظاهر پاریسی را می دانید.

مهناز جامی

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..