سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ۱۵ ژوئن ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

انیمیشن «ستارگان زیر باران» به کارگردانی سارا نامجو به بخش مسابقه بین‌الملل انیمیشن‌های کودکان جشنواره «زلین» در جمهوری چک راه یافت.
انیمیشن «ستارگان زیر باران» به کارگردانی سارا نامجو به بخش مسابقه بین‌الملل انیمیشن‌های کودکان جشنواره «زلین» در جمهوری چک راه یافت.

هنرمندنیوز: به نقل از ارتباطات و اطلاع‌رسانی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، شصت و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان زلین از ۱۸ تا ۲۴ شهریورماه در شهر زلین و به صورت فیزیکی برگزار می‌شود.

ستارگان زیر باران محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است و داستان آن درباره معجزه‌های کوچکی است که دشواری‌های زندگی را قابل تحمل می‌کنند.

سارا نامجو درباره تولید این انیمیشن کوتاه گفت: شخصیت‌های اصلی دو کودک هستند اما ستارگان زیر باران مخاطب عام دارد. من عجله‌ای برای کار کردن ندارم، انیمیشن حوزه ای نیست که از آن ارتزاق کنم، برای همین بین فیلم هایم فاصله می‌افتد. ترجیح می‌دهم به سراغ قصه‌های متفاوت و خاص بروم. به دلیل فعالیت در حوزه نویسندگی و تصویرگری، انیمیشن هنوز برایم در ساحت هنر باقی مانده است.

وی درباره تاثیر جشنواره‌ها در دیده شدن انیمیشن‌های ایرانی گفت: انیمیشن‌های کوتاه که جنبه هنری بالاتری دارند معمولا در جشنواره ها بهتر دیده شده و از طریق جشنواره‌ها به رسانه های دیگر و شبکه های اجتماعی راه پیدا می‌کنند. جشنواره ها محمل مناسبی برای معرفی تلاش و هنر سازندگان انیمیشن هستند، حضور در جشنواره‌ها به فیلمسازان اعتماد به نفس می دهد که کاری با کیفیت تولید کرده‌اند.

از جمله عوامل انیمیشن ستارگان زیر باران می‌توان به نویسنده و کارگردان: سارا نامجو، انیماتور: سینا امیری، فرزانه حقیقت، جلوه‌های ویژه: امیر صفاییان، طراحی صدا و صداگذاری: علیرضا علویان، موسیقی: میلاد موحدی اشاره کرد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..