چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ ۳۰ نوامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

سردیس سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که تاکنون در ۹ استان در ایستگاه‌های کاروان هنری روایت حبیب نصب و رونمایی شده بود، در دهمین و آخرین‌ایستگاه به جنوب شرق استان تهران و شهرستان پیشوا رسید.
سردیس سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که تاکنون در ۹ استان در ایستگاه‌های کاروان هنری روایت حبیب نصب و رونمایی شده بود، در دهمین و آخرین‌ایستگاه به جنوب شرق استان تهران و شهرستان پیشوا رسید.

هنرمندنیوز: سردیس سردار شهید حاج قاسم سلیمانی روز ۹ دی در جوار بارگاه ملکوتی جعفر بن موسی کاظم(ع) با حضور چهره‌های فرهنگی، هنری، سیاسی و نظامی کشوری و استانی طی مراسمی نصب و رونمایی شد. مراسم رونمایی از سردیس سردار دل‌ها با قرائت کلامی چند از قرآن کریم، سرود جمهوری اسلامی ایران و مارش نیروی انتظامی جنوب شرق استان تهران کار خود را آغاز کرد.

در ادامه امام جمعه پیشوا، حجت الاسلام و المسلمین باقری با قدردانی از حوزه هنری و مکتب حاج قاسم سلیمانی برای راه‌اندازی کاروان هنری «روایت حبیب» گفت: خرسندیم که کاروان هنری «روایت حبیب» اختتامیه سفر‌های خود را در دیار پانزده خرداد برگزار می‌کند. دیار پانزده خرداد دیار مردم شهید پرور و ولایی است و مفتخر است که سردیس و تمثال سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در آن نصب و رونمایی می‌شود.

باقری افزود: همچنین برپایی این مراسم در جوار بارگاه ملکوتی جعفر بن موسی کاظم که برادر بزرگ امام رضا علیه السلام و حضرت معصومه سلام الله علی‌ها است مایه مباهات و خیر برای این رویداد فرهنگی و هنری است.

وی در پایان گفت: تقارن شهادت حاج قاسم سلیمانی با ایام فاطمیه و یوم الله ۹دی و حضور کاروان هنری «روایت حبیب» در پیشوا و نصب و رونمایی سردیس سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی بی‌حکمت نیست و بی‌شک نتایج خوبی خواهد داشت.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..