سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲ ۳ اکتبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

آمارها نشان می‌دهد؛

شمار تماشاگران مراسم گلدن گلوب ۲۰۲۳ حتی از سال ۲۰۲۱ هم کمتر و با کاهش ۹ درصدی مواجه بوده است!
شمار تماشاگران مراسم گلدن گلوب ۲۰۲۳ حتی از سال ۲۰۲۱ هم کمتر و با کاهش ۹ درصدی مواجه بوده است!

هنرمندنیوز: به نقل از ورایتی، پخش زنده مراسم گلدن گلوب که ۲ روز پیش هشتادمین دوره آن با اجرای جرود کارمایکل برگزار شد و بار دیگر شاهد حضور چهره‌های مشهور دنیای فیلم و تلویزیون بود، تماشاگرانی کمتر از همیشه داشت.

گلدن گلوب که پس از یک سال وقفه دوباره با حضور مهمانان برگزار شد فقط ۶.۳ میلیون بیننده مستقیم داشت و کمترین میزان تماشاگر خود را در تاریخ ثبت کرد. این مراسم حتی از سال ۲۰۲۱ که به میزبانی تینا فی و امی پولر برگزار شد و ۶.۹ میلیون تماشاگر داشت هم بیننده کمتری جذب کرد. سال ۲۰۲۰ این مراسم ۱۸.۳ میلیون تماشاگر را پای تلویزیون نشانده بود.

از نظر نرخ جذب تماشاگران رده سنی ۱۸ تا ۴۹ نیز نرخ امسال ۱.۱ بود که در مقایسه با نرخ ۱.۵ سال ۲۰۲۱ به میزان ۲۶ درصد کاهش داشت.

برگزاری مراسم در روز میانی هفته بر کاهش بینندگان بی‌تأثیر نبود. با این حال صفحات دیجیتال و ویدیویی در مجموع ۱۱ میلیون بازدیدکننده داشت که ۵۴ درصد بیشتر از سال ۲۰۲۱ بود.

شبکه ان‌بی‌سی که شریک رسانه‌ای گلدن گلوب است از پخش هفتادو نهمین برنامه در سال ۲۰۲۲ خودداری کرده بود و این برنامه به صورت خصوصی و در بورلی هیلتون بدون حضور هیچیک از نامزدها برگزار شد.

گلدن گلوب در عین حال تنها مراسم اهدای جوایز نیست که با کاهش تماشاگر روبه‌رو شده و جوایز امی نیز در ماه سپتامبر امسال ۲۵ درصد از مخاطبانش را به نسبت سال ۲۰۲۱ از دست داده بود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..