یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ ۴ دسامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

سلسله کارگاه‌های آموزشی موسیقی ایرانی، به همت موسسه آوای هنر ایل قشقایی و با حضور نخبه‌ای از اساتید مطرح کشورمان برگزار می‌شود.
سلسله کارگاه‌های آموزشی موسیقی ایرانی، به همت موسسه آوای هنر ایل قشقایی و با حضور نخبه‌ای از اساتید مطرح کشورمان برگزار می‌شود.

هنرمندنیوز: این کارگاه‌ها در چندین دوره‌ و در قالب‌های متنوع به‌صورت تخصصی و حرفه‌ای ازجمله کارگاه تخصصی آموزش ساز سنتور با تدریس محمد موحدنیا (سوم اسفند ماه ۱۴۰۰)، کارگاه آموزشی ساز تنبور با تدریس آرش شهریاری (پنجم اسفند ماه ۱۴۰۰) و کارگاه آموزشی ساز تنبک با تدریس آرش فرهنگ فر (هفتم اسفند ماه ۱۴۰۰) با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و ارائه کارت تزریق دو دوز واکسن توسط برگزارکنندگان و مخاطبان، در هتل زندیه شهر شیراز ارائه و برگزار می‌گردد.

شایان‌ذکر است که موسسه آوای هنر ایل قشقایی پیش‌ازاین نیز اواسط بهمن‌ماه، کارگاه تخصصی آموزش عود با تدریس حسین بهروزی‌نیا، کارگاه تخصصی آموزش آواز سنتی با تدریس علی جهاندار و کارگاه تخصصی آموزش تار و سه تار با تدریس کیوان ساکت را برای هنرجویان در شیراز برگزار کرده بود که با استقبال علاقه‌مندان روبرو شد.

علاقه‌مندان می‌توانند طی تماس تلفنی با ۰۷۱۳۶۲۹۲۱۸۰ و یا ارسال پیام به شماره همراه ۰۹۱۶۴۹۰۳۳۰۸ نسبت به دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام اقدام کنند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..