پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۳ مه ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

کتاب‌داستان «سنجاقک و برکه‌ی یخی» نوشته‌ی زینب کریمی بابااحمدی در حوزه‌ی کودکان به چاپ رسید.
کتاب‌داستان «سنجاقک و برکه‌ی یخی» نوشته‌ی زینب کریمی بابااحمدی در حوزه‌ی کودکان به چاپ رسید.

هنرمندنیوززینب کریمی بابااحمدی پیش از این، ۷ کتاب با عنوان‌های «خانه‌ای برای یک موش»؛ «بهترین هدیه‌ی کریسمس»؛ «الاکلنگ یا داستان غم‌انگیز»؛ «موشی که کوچک بود...»؛ «موشی که می‌دانست...»؛ «موشی که یاد گرفت...» و «دوستان پرتلاش» برای کودکان ترجمه و منتشر کرده است و این اولین کتابِ تألیفیِ او در این حوزه به‌شمار می‌رود.
کریمی بابااحمدی در زمینه‌ی شعر نیز فعالیت دارد و تاکنون سه مجموعه‌ی شعر با نام‌های «معشوق‌های بدون چای» (سال ۱۳۸۸، نشر پرسش)، «نوستالژی‌های جنگ‌زدگی» (سال ۱۳۹۳، نشر الیما) و «گنجشک روی نرگس ایرانی نام اولم بود» (سال ۱۳۹۳، نشر فرهنگ ایلیا) از او به چاپ رسیده است.
زینب کریمی بابااحمدی هم‌چنین به‌عنوان پژوهش‌گر فرش ایران تألیفاتی داشته است که مهم‌ترین‌شان چاپ کتاب «خشت‌های بختیاری» محسوب می‌شود که موضوع اصلی آن، "بررسی شئ‌باوری، اسطوره و نماد در قالی‌های خشتیِ ایل بختیاری" است.


کتاب «سنجاقک و برکه‌ی یخی» به‌تازگی در ۱۶ صفحه (مصور رنگی)، با شمارگانِ ۱۰۰۰ نسخه و قیمتِ پشتِ جلدِ ۱۰ هزار تومان به چاپ رسیده است. تصویرگری داستان «سنجاقک و برکه‌ی یخی» را شبانه باقری کودکانی بر عهده داشته و کتاب به‌وسیله‌ی انتشارات اریش، در تهران به چاپ رسیده است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..