دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲ ۲۹ مه ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

با حکم معاون فرهنگی؛

معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در حکمی سهیل مطیعا را به عنوان دبیر انجمن سرود در این مجموعه منصوب کرد.
معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در حکمی سهیل مطیعا را به عنوان دبیر انجمن سرود در این مجموعه منصوب کرد.

به گزارش هنرمندنیوز به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، محمدرضا زمردیان معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان طی حکمی سهیل مطیعا را به عنوان دبیر انجمن سرود در این مجموعه منصوب کرد. زمردیان در این حکم بر ترویج سرود به عنوان هنری گروهی و امیدآفرین در مراکز فرهنگی‌هنری کانون تاکید کرده است.

وی شناسایی، جذب و پرورش استعدادها از میان اعضا و مربیان و تولید ترانه و موسیقی‌های فاخر در حوزه کودک و نوجوان را بسیار با اهمیت دانسته است.

زمردیان همچنین با تاکید بر هویت ملی، نشاط عمومی، پرورش خلاقیت و ذهن، آموزش عملی و تجربی سرود در میان اعضای انجمن خواستار ایجاد بستر مناسب برای برگزاری جشنواره سرود کانون شده و تشکیل گروه‌های همخوان سرود کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را به عنوان یکی از خواسته‌های کانون عنوان کرده است.

انجمن سرود کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان یکی از انجمن‌های ۱۰ گانه تخصصی است که بر اساس سیاست‌های فرهنگی سال ۹۷ کانون و به منظور تخصصی‌تر شدن فعالیت‌های فرهنگی و هنری در میان نوجوانان، تمرین کار گروهی و حضور پررنگ‌تر در اجتماع تاسیس شده است. این انجمن قرار است علاوه بر کشف استعدادهای این حوزه، بسترساز برگزاری جشنواره سرود کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان باشد.

سهیل مطیعا دانش‌آموخته رشته‌ موسیقی از دانشگاه موسسه آموزش عالی کنسرواتوار تهران، آهنگساز و نوازنده است و تاکنون با سازمان‌های فرهنگی مختلف از جمله صدا و سیما، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، آموزش و پرورش  همکاری داشته و در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز به عنوان مربی سرود فعالیت می‌کند.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..