دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ۳ اکتبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

شبکه چهار سیما به مناسبت بیست‌وششمین سالروز شهادت مرتضی آوینی ویژه برنامه «سه روز با مرتضی آوینی» را روی آنتن می برد.
شبکه چهار سیما به مناسبت بیست‌وششمین سالروز شهادت مرتضی آوینی ویژه برنامه «سه روز با مرتضی آوینی» را روی آنتن می برد.

هنرمندنیوزبه مناسبت بیست‌وششمین سالروز شهادت مرتضی آوینی برای نخستین‌بار نسخه ترمیم شده سه فیلم مستند شهید آوینی «و این است فتح الفتح»، «داستان پل» و «شب عاشورایی» در قالب برنامه «سه روز با مرتضی آوینی» از ۲۰ تا ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ هر شب از ساعت ۱۹ در محل خانه هنرمندان ایران، طی یک پنل با حضور هنرمندان و منتقدان نمایش داده‌ شده و مورد بررسی و تحلیل قرار می‌گیرد. همچنین یک سخنرانی توسط استادان دانشگاه درباره آرای سینمایی شهید آوینی برگزار می شود.

شبکه چهار سیما بخش هایی از این مراسم را در مدت زمان ۷۵ دقیقه از روز چهارشنبه ۲۱ فروردین ماه، در سه قسمت هر شب ساعت ۲۳ روی آنتن می برد.

در برنامه روز چهارشنبه که بخش هایی از روز اول این نشست تخصصی در آن پخش می شود، سخنرانی انیس دوویکتور و نشست تخصصی ارد عطارپور، سعید قطبی زاده و سید سجاد آوینی پخش می شود.

در قسمت دوم برنامه، سخنرانی سیدعماد حسینی به همراه نشست پیروز کلانتری، روبرت صافاریان و حامد شکیبانیا پخش و در قسمت سوم که روز جمعه ساعت ۲۳ از شبکه چهار سیما پخش می شود سخنرانی مریم امینی و مهرزاد دانش به همراه صحبت های فریدون جیرانی، شهاب اسفندیاری و محمدحسین مهدویان پخش می شود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..