چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ ۳۰ نوامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

مؤسس برند «ویلا صوفیا»:

سیاوش صوفی‌نژاد، مؤسس برند «ویلا صوفیا» در این رویداد با اشاره به این نکته که در دنیای امروز، باید تلاش کنیم که کلمه ها ما را گول نزنند، گفت: آن چیزی که هرگز در مدارس و دانشگاه ها یادمان نداده اند، این است که اصلاً پول چیست؟
سیاوش صوفی‌نژاد، مؤسس برند «ویلا صوفیا» در این رویداد با اشاره به این نکته که در دنیای امروز، باید تلاش کنیم که کلمه ها ما را گول نزنند، گفت: آن چیزی که هرگز در مدارس و دانشگاه ها یادمان نداده اند، این است که اصلاً پول چیست؟

هنرمندنیوز: وی در ادامه با بیان این که هرگز به ما نگفته اند که چه چیزی پشتوانۀ پول است، افزود: اگر همۀ ما نصف دلارهایی را که در دنیا هست جمع کنیم و له آمریکا برویم و بگوئیم به جای آن با ما طلا بدهد، امریکا ورشکسته می شود و همین امر نکتۀ بسیار مهمی است که باید به آن فکر کنیم.
صوفی‌نژادبا بیان این که کارآفغرینی کردن، اتفاق درستی برای جمع‌آوری ثروت است، ادامه داد: جریان ثروت، معنی ای خاص دارد و رد و بدل کردن ثروت معنای دیگری دارد و من این بحث را انخاب کرده ام، که به شما بگویم این مفاهیم چه معناهایی دارند، ادامه داد: میزان رد و بدل جریان پولی که در فضای متاورس اتفاق می افتد، می تواند ایجاد ثروت کند.
وی با اشاره به این که امروز گیر لغت های عجیب و غریب افتاده ایم که باید معننای آن را درک کنیم، اظهار داشت: طلا یک فلز در دنیاست و دلیل ارزش آن این است که محدودیت برای دستیابی به آن وجود دارد و همین امر، آن را ارزشمند کرده است.
مؤسس برند «ویلا صوفیا»با اشاره به این که برای طراحی کردن، گنجینه ای بزرگ از رویا و داستان دارید، تصریح کرد: شما یک عالمه شاهنامه، هزار و یک شب، پترن، هندسه و دیگر منابع را داریم و برای خلق کردن، مجبور نیستیم که کار خارق العاده ای بکنیم، تنها می توانیم آن چه می خواهیم از میان این منابع، استخراج کنیم.
این کارآفرین برتربا اشاره به این که اگر قرن ها پیش داستان ها، رویاها و خیالات تبدیل به شعر می شدند، امروز تبدیل به دیزاین می شوند، خاطر نشان کرد: همۀ این داستان ها و رویاها، همه ترکیب بندی ها و رنگ ها، ارث پردی ماست و اگر در نمایشگاهی شرکت کردیم و گفتیم که این ارث پدر ماست، هیچ کس حق ندارد به ما اعتراض کند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..