چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲ مه ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

شرکت سینمایی پاسیفیک اعلام کرده است که سالن‌های سینمایی خود را تعطیل می‌کند؛ خبری که منجر به ناراحتی برخی از سینماگران هالیوود شد.
شرکت سینمایی پاسیفیک اعلام کرده است که سالن‌های سینمایی خود را تعطیل می‌کند؛ خبری که منجر به ناراحتی برخی از سینماگران هالیوود شد.

هنرمندنیوز: به نقل از ورایتی، سینماهای آرکلایت و تئاتر پاسیفیک  در آمریکا تعطیل می‌شوند.

کمپانی پاسیفیک اعلام کرد که متأسفانه بعد از بسته شدن سینماها در یک سال قبل، باید این خبر بد را بدهیم که شرکت پاسیفیک سینماهای آرکلایت و تئاترهای پاسیفیک را بازگشایی نمی‌کند.

این تعطیلی به این معنی است که برخی از برجسته‌ترین و محبوب‌ترین سالن‌های سینما در قلب صنعت فیلم بسته می‌شوند.

این اطلاعیه منجر به ناراحت شدن بسیاری از سینماگران از جمله دوستداران سینما، بازیگران و فیلمسازان از جمله جینا پرینس-بایدوود، الیجا وود و بری جنکینز شد که در صفحات اجتماعی خود این ناراحتی را بیان کردند که امکان دارد بعد از کاهش بیماری کویید-۱۹ این سالن‌ها تاریک باقی بمانند.

در سال گذشته سینماهای زیادی در آمریکا بسته شدند و برخی نیز بعد از مدتی بازگشایی و با محدودیت ظرفیت به کار خود ادامه دادند. افزایش بیماری کرونا در روزهای اخیر باعث شده است که برخی از سینماها بسته باقی بمانند. عدم فروش و مشکلات مالی این سینماها باعث شده است که برخی از این سینماها بسته شوند.

گزارش اخیر ایندی‌وایر اظهار داشته که سالن‌های سینمای اقیانوس آرام ۱۸۱ هزار و ۹۰۰ دلار اجاره در ماه مارس ۲۰۲۱ برای سینمای Culver City Arclight خود پرداخت نکرده است و می‌تواند مبلغ ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار برای یک سال بدهکار باشد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..