جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ۱۲ اوت ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

فیلم «شادروان» با فروش بلیت به تعداد کمتر از ۳۰۰ هزار عدد و رقم ۹.۵ میلیارد تومان در سینماها، راهی اکران آنلاین شده است.
فیلم «شادروان» با فروش بلیت به تعداد کمتر از ۳۰۰ هزار عدد و رقم ۹.۵ میلیارد تومان در سینماها، راهی اکران آنلاین شده است.

هنرمندنیوز: «شادروان» به کارگردانی حسین نمازی به عنوان یکی از فیلم‌های اکران نوروزی از اواخر سال ۱۴۰۰ روی پرده سینماها رفت و حالا پس از گذشت حدود سه ماه از امروز ۲۵ خردادماه به صورت آنلاین اکران می‌شود.

این فیلم که به عنوان یک اثر کمدی معرفی شده، در جشنواره فجر سال قبل رونمایی شد و همان زمان نسبت به اینکه به عنوان یک فیلم کمدی شناخته شود اختلاف‌نظرهایی بود چرا که بیشتر یک فیلم خانوادگی - اجتماعی است که داستان آن حول شخصیت‌های یک خانواده با مشکلات مالی فراوان می‌گردد و ماجراهایی که با مرگ پدر خانواده درگیر آن می‌شوند.

این فیلم به تهیه‌کنندگی عباس نادران ساخته شده و در جشنواره فجر در بخش آراء مردمی حاشیه‌ساز شد چرا که نادران معتقد بود مچ سمفا را برای تخلف در آراء مردمی فیلم فجر گرفته و برای این ادعا مدارک متقنی برای تخلف سمفا در آراء مردمی جشنواره فیلم فجر دارد. البته نتیجه اعتراض‌ها منجر به تاکید بر شفافیت آراء و در نهایت حذف سیمرغ مردمی این دوره از جشنواره شد که هنوز هم مشخص نشده تخلف، تقلب یا ایراد فنی به چه شکل، برای اهدای این سیمرغ جشنواره فجر رخ داده است.

«شادوران» که تقریبا اکرانش در سینماهای کشور به پایان رسیده، از ۲۵ خرداد در فیلمیو اکران آنلاین می‌شود براساس امار سامانه سمفا، این فیلم در مدت اکران در سینما حدود ۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان فروش و ۲۸۶ هزار و ۳۸۹ نفر هم مخاطب داشته است.

در این فیلم سینا مهراد، گلاره عباسی، نازنین بیاتی، بهرنگ علوی، رؤیا تیموریان، رضا رویگری و بهرام ابراهیمی بازی کرده‌اند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..