چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲ ۲۹ مارس ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

۲ نمایش «شاهزاده خانم بدترکیب» و «غول بزرگ مهربان» به کارگردانی مریم کاظمی از ۶ بهمن ماه اجرای خود را در سالن اصلی پردیس تئاتر تهران آغاز می کنند.
۲ نمایش «شاهزاده خانم بدترکیب» و «غول بزرگ مهربان» به کارگردانی مریم کاظمی از ۶ بهمن ماه اجرای خود را در سالن اصلی پردیس تئاتر تهران آغاز می کنند.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی گروه تئاتر مستقل، رپرتوار نمایش‌های گذشته گروه تئاتر مستقل که در برنامه سال ۱۴۰۱ این گروه قرار داشت با اجرای ۲ نمایش ویژه مخاطبان کودک و نوجوان و با یاد و خاطره حسین محب اهری که بازیگر نقش‌های شاه و غول بزرگ بود در پردیس تئاتر تهران کلید خورد.

اجرای «شاهزاده خانم بدترکیب» از ۶ بهمن ماه آغاز می شود و از هم اکنون پیش فروش بلیت های این نمایش آغاز شده است. نمایش «غول بزرگ مهربان» نیز به زودی در همین سالن روی صحنه می‌رود که جزئیات این نمایش به‌زودی اعلام می شود.

والدینی که می خواهند کودک و نوجوان‌شان جزو بازیگران نمایش «شاهزاده خانم بدترکیب» باشند می توانند از طریق شماره تلفن ۰۹۰۵۱۱۱۶۶۹۲ برای هماهنگی اقدام کنند.

نمایش «شاهزاده خانم بدترکیب» نوشته اوراند هریس با ترجمه حسین فدایی حسین و طراحی و کارگردانی مریم کاظمی داستان شاهزاده خانمی اخمو و بداخلاق به نام اسمرالدا و ماجراهای او را به نمایش در آورده است.

بازیگران این نمایش (به ترتیب حروف الفبا) نسیم امیرخسرو، فربد تجویدی، فاطمه خدابنده لو، مهدی رمضان زاده، مهراد زمانی، نازنین صفا، نرگس صفامنش، پریسا فلاح زاده، مریم کاظمی، میترا کریم خانی، عرفان میدانلو، شیما میرمهدی هستند.

طراح صحنه این نمایش سینا ییلاق بیگی، موسیقی: فرید نوایی، طراح لباس: مژگان عیوضی، طراح عروسک ها: سهیلا باجلان، طراح گریم، ماسک و کلاه گیس: افسانه قلی زاده، طراح پوستر و بروشور: پریسا فلاح زاده هستند.

اشعار این نمایش سروده مریم کاظمی است و در گروه کارگردانی این نمایش مهراد زمانی به عنوان دستیار کارگردان و مدیران صحنه نیز ساغر احمدی، مریم مدیری، نرگس صفامنش و علیرضا عموزاد همکاری می کنند.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از تیزر: بهرام شادان فر و حسام کلانتری، روابط عمومی و مشاور رسانه ای: زهرا شایان فر، عکاس: امیر عابدی، دستیار طراح صحنه: نیما مطلق، محمدحسین درباغی فرد، گروه ساخت دکور: امیرحسین بابائیان، احمد بابائیان، محمد طاهر بخش، ساخت عروسک‌های شاه، ملکه، اسمرالدا و شاهزاده مایکل: سهیلا باجلان، ساخت عروسک های آنابل، دولسیبل، فلوریبل و اکو: فاطمه عباسی، ساخت ماسک و کلاه گیس: الهام جولائی، زهرا حمیدی، دستیار طراح لباس: فاطمه شهبازی، دوخت لباس و اکسسوار: کارگاه مانک، دوخت فراگ ها: زهرا بداغ آبادی و نورپرداز و صدابردار: ابراهیم علیزاده.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..