دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ۳ اکتبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

شبکه نمایش با فیلم های معناگرا و مذهبی به استقبال شب های قدر می رود.
شبکه نمایش با فیلم های معناگرا و مذهبی به استقبال شب های قدر می رود.

هنرمندنیوز: به گزارشی از روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه در بخش موضوعی خود فیلم های معناگرا را برای پخش در نظر گرفته است و در بخش صحنه گران فیلم های مذهبی سینمای ایران را به روی آنتن می برد.

 ساعت ۱۳ 
فیلم و تله فیلم های ایرانی شبکه نمایش از شنبه ۱۱ تا جمعه ۱۷ اردیبهشت با عناوین: ستاره، قدر آن روزها (به مناسبت شب های قدر)، آخرین گناه، دریاچه ماهی، ستاره سهیل، مسافر باران و سایه های شهر پخش می شوند.

ساعت ۱۹
این شبکه در بخش موضوعی خود، به مناسبت فرارسیدن شب های قدر و ایام سوگواری مولی الموحدین حضرت علی علیه السلام،  به سراغ فیلم های معناگرا رفته که به ترتیب از شنبه تا جمعه فیلم های شب، سبز به رنگ زمرد، سنجاقک، اروند، سپید به رنگ مروارید، درد زیبا و نفس پخش خواهند شد.

ساعت ۲۱ 
در بخش صحنه گران نیز شبکه نمایش با توجه به ایام پیش رو فیلم های با موضوع مذهبی را در دستور کار قرار داده که به ترتیب از شنبه تا جمعه با این عناوین خواهد بود: اینجا چراغی روشن است، استشهادی برای خدا، خاکستر و برف، یک تکه نان، تولد یک پروانه، بازمانده و زیر نور ماه.

ساعت ۲۳
فیلم های جذاب این هفته به ترتیب: قانون سرزمین، تحقیق مجدد، مسیر مخفی، شهروند مطیع قانون، استخوان زمستان، مسیر همیشگی و یک خط هستند.

ساعت ۱ بامداد
در این شبکه نمایش که به پخش فیلم های کلاسیک اختصاص دارد، این هفته به ترتیب از شنبه ۱۱ تا جمعه ۱۷ اردیبهشت فیلم های : سانشوی مباشر، دایره سرخ، جنایت و مکافات، ساعات ناامیدی، در گرمای شب، فرار از زندان آلکاتراز، سولاریس پخش خواهند شد.

تبلیغات


Warning: mysqli_query(): (HY000/1194): Table 'wp_posts' is marked as crashed and should be repaired in /home/honarma2/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 2056

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..