یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ ۴ دسامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران

ششمین نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران (ایران مد ۲۰۱۸) از ۱۱ تا ۱۴ آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
ششمین نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران (ایران مد ۲۰۱۸) از ۱۱ تا ۱۴ آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

هنرمندنیوزششمین نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران (ایران مد ۲۰۱۸) از ۱۱ تا ۱۴ آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. در این نمایشگاه، جدیدترین برندها، تولیدات و خدمات واحدهای بزرگ و کوچک تولیدی و دست اندرکاران صنعت پوشاک کشور عرضه و به نمایش گذاشته خواهد شد.

حدود ۶۰ شرکت داخلی، ضمن ارائه جدیدترین کلکسیون‌های تولیدی خود، نوین‌ترین طرح‌های تولیدی برگرفته از فرهنگ ایرانی اسلامی را مطرح و معرفی خواهند کرد. گفتنی است، نمایشگاه بین المللی صنعت پوشاک ایران، ده‌ها شرکت و واحد تولیدی، برترین تولیدات پوشاک، شامل انواع پوشاک مردانه، زنانه و بچگانه را در قالب طرح‌ها و رنگ‌های گوناگون ارائه می‌کنند. در این نمایشگاه یک برند ایرانی با ایجاد فضایی متفاوت در دنیای مد و پوشاک برای جوانان مستعد و علاقه‌مند به حوزه مد و خوش‌پوشی جهت انتخاب چهره‌های تبلیغاتی خود و در صدد اشتغال در این زمینه با پویشی تحت عنوان «خوش‌تیپ کی بودی؟» ستاره‌های خوش پوش برند خود را انتخاب می‌کند. مسابقه انتخاب خوش‌پوش زاگرس‌پوش ابتدا در صفحه اینستاگرام این برند و با رای مردم آغاز می‌شود.  گفتنی است از یکشنبه ۱۱ تا چهارشنبه ۱۴ آذرماه رقابت دیگری به شکل مسابقه برای عموم آقایان بازدیدکننده از نمایشگاه بین‌المللی تهران در سالن ۳۸B غرفه زاگرس‌پوش آغاز خواهدشد که توسط داوران بین‌المللی مدولباس، چهره‌های هنری و کارشناسان سبک زندگی انتخاب می‌شوند. همچنین به برگزیدگان این رقابت آموزش‌های لازم در زمینه مد، استایلینگ و تبلیغات داده خواهد شد تا بتوانند در آینده به صورت حرفه‌ای در این رشته فعالیت داشته باشند.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..