جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ ۲ دسامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

فرمانده یگان حفاظت سازمان میراث‌فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری از آماده‌باش کارکنان یگان حفاظت در تعطیلات نوروز و ابلاغ شعار و دستورالعمل نوروزی خبر داد.
فرمانده یگان حفاظت سازمان میراث‌فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری از آماده‌باش کارکنان یگان حفاظت در تعطیلات نوروز و ابلاغ شعار و دستورالعمل نوروزی خبر داد.

هنرمندنیوز: نیروهای یگان حفاظت سراسر کشور با استقرار شیفت مضاعف به صورت ۲۴ ساعته در ایام تعطیلات نوروز در حوزه ماموریت‌های محوله، جوابگوی مسافران نورزی خواهند بود.

در روز جاری و در خلال برگزاری آخرین جلسه‌ی شور معاونان و مدیران ستاد یگان حفاظت، علاوه بر بررسی و ارزیابی عملکرد و احصاء نقاط ضعف و قدرت برنامه‌های اجرائی سال ۹۷ ،  اولویت‌های سال ۹۸ یگان تبیین و شعار نوروزی یگان حفاظت با عنوان "مشارکت همگانی – حفاظت پایدار – میراث ماندگار " در دستورالعملی به رده‌ها تحت الامر ابلاغ شد. وی با بیان این که یگان‌های حفاظت سراسر کشور در ایام  نوروز آماده‌باش و آماده ارائه خدمات‌رسانی مضاعف به گردشگران است، از تهیه و تدوین دستورالعمل حفاظتی در راستای پیشگیری از وقوع جرائم حوزه میراث فرهنگی در نوروز به عنوان مهمترین اقدام یگان خبر داد و تاکید کرد: دستورالعمل مذکور تهیه و به فرمانده‌هان یگان‌های حفاظت و مسئولان پایگاه‌های سراسر کشور ابلاغ  و موضوع حفاظت از بناهای تاریخی و پیشگیری از جرائم علیه مواریث گرانقدر تاریخی –فرهنگی و نیز مقابله با متجاوزان این عرصه در ایام نوروز در دستور کار قرار دارد. وی اضافه کرد: هموطنان و دوستـداران میراث فرهنگی می‌توانند هـرگونه اطلاعـات و گزارش جرائـم علیه مواریث فرهنگی را در همه‌ی ساعات شبانه‌روز  برای پیگیری و رسیدگی از طریق  شماره تماس« ۰۹۶۶۲ » به " قرارگاه نوروزی یگان " منعکس کنند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..