دوشنبه ۶ تیر ۱۴۰۱ ۲۷ ژوئن ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

گفتگوی هنرمندنیوز با یکی از پرمخاطب ترین کمدین های اینستاگرام

شقایق محمودی نژاد، متولد پانزده مهر هزار و سیصد و هشتاد، اهواز، دانشجوی تربیت بدنی و یکی از پرمخاطب ترین هنرمندان ژانر کمدی اینستاگرام است.
شقایق محمودی نژاد، متولد پانزده مهر هزار و سیصد و هشتاد، اهواز، دانشجوی تربیت بدنی و یکی از پرمخاطب ترین هنرمندان ژانر کمدی اینستاگرام است.

هنرمندنیوز: با شقایق محمودی نژاد که یکی از پرمخاطب ترین کمدین های اینستاگرام است گفتگویی صمیمی داشته ایم که با هم می خوانیم.

چرا ایده طنز را برای کارهایتان انتخاب کرده اید؟

شاید باورش سخت باشد ولی من آدم جدی و البته خیلی ساکتی هستم! هیچ کس فکر نمی کرد من بخواهم روزی ویدئوی طنز درست کنم ولی چون ایده هایی که به ذهن من می آمد برای طنز بهتر بودند، فیدبکی که کار طنز در فضای مجازی می دهد بیشتر است و در بخش های دیگر کمتر و البته به خاطر میمیک صورتم طنز را انتخاب کردم.

شقایق محمودی نژاد کمدین

انتظار این حجم از برخود و استقبال مخاطب را داشتید؟

اصلا به فکرم نمی رسید که بخواهم به این نقطه برسم و خیلی برای من جالب بود، کلا به خودم می گفتم یک پیج است که صرفا ویدئوهای خودم را داخل آن نگه می دارم اما رفته رفته استقبال زیاد شد.

امروز به بازیگری فکر نمی کنید و پیشنهادی نداشته اید؟

پیشنهاد بوده اما برعکس بقیه واینرها من تا الان علاقه ای به بازی در فیلم، سریال و سینما نداشته ام! حس می کنم اینجوری بیشتر به مخاطب خودم نزدیک هستم تا این که بخواهم وارد آن حیطه شوم.

اگر این اتفاق بیفتد دوست دارید در کنار کدام هنرپیشه ها و برای کدام کارگردان بازی کنید؟

کسانی که بی نهایت کار آنها را دوست دارم و همیشه دنبال می کنم آقای رضا عطاران، آقای مهران مدیری و آقای سعید آقاخانی هستند، اگر روزی آنقدر عالی بشوم که این سه بزرگوار به من پیشنهاد کار بدهند حتما این کار را بدون شک انجام می دهم.

برای بیشتر دیدن شدن کارهایتان چه ویژه گی هایی را در نظر می گیرید؟

اول سعی می کنم چیزهایی که آن لحظه در آن بازه زمانی باب هستند را به عنوان موضوع کلیپ استفاده کنم، ایده باید جدید و نو باشد وگرنه همه جا ایده تکراری وجود دارد، دوم این که سعی می کنم شخصیت پردازی کنم و تا جایی که بشود سعی می کنم آدم جدید بسازم، کاراکترهایم را زیاد کنم و سوم اینکه از زبان بدن استفاده کنم، چیزی که بقیه کم استفاده می کنندد ولی خیلی در ویدیوها تاثیر مثبت دارد.

جالبترین اتفاقی که در فضای مجازی در مواجه با مردم تا امروز داشته اید چه بوده است؟

جالب ترین اتفاق فکر می کنم مربوط به چند ماه پیش باشد، از آنجایی که من تا جایی که بتوانم بدون آرایش ویدئو می گذارم ناگهان شروع کردم با آرایش استوری گذاشتن و همه فکر می کردند که خواهر من استوری می گذارد، کسی باور نمی کرد خودم باشم و باید به زور این موضوع را ثابت می کردم، این واکنش ها برای من خیلی جالب بود.

و در دنیای واقعی؟

در دنیای واقعی تا یک زمان خیلی زیادی هر کسی من را می دید می گفت: عع تویی هاذا هذین! وقتی من می گفتم من شقایق محمودی هستم نمیشناختند! تا می گفتم هاذا هاذینه! یهو می گفت: عه تویی! این که حتی اسم من را هم نمی دانستند برای من خیلی جالب بود.

چقدر به نظر مخاطبانتان توجه می کنید و بیشترین دایرکتی که دارید شامل چه می شود؟

خیلی خیلی اهمیت می دهم و اگر به من نظری می دهند سعی می  کنم حتما تا جایی که بتوانم آن کار را انجام بدهم، البته منظور من کارهایی است که به پیشرفت کمک می کند، بیشترین دایرکت های من راجع به برخوردم با مخاطبانم است، از آنجایی که من سعی می کنم با مخاطبهای خودم راحت و صمیمی باشم این واقعا به آنها حس خوبی می دهد و از این بابت هم آنها خیلی راضی و خوشحال هستند و هم  من!

و حرف پایانی برای مخاطبان هنرمند و خودتان؟

تا می توانید مهربان زندگی کنید و به نظرات منفی بقیه توجه نکنید، فقط از الان لذت ببرید که این سخت ولی شدنی است!عاشق جماعت شنقلم و خیلی از شما بابت مصاحبه ممنون هستم.

 

عباسعلی اسکتی

تبلیغات

دیدگاه ها:

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..