دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ۲ اوت ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

نادر سلیمانی و نصرالله رادش هر کدام به همراه پسرانشان مهمان ویژه برنامه «شوتبال» در ایام نوروز می‌شوند.
نادر سلیمانی و نصرالله رادش هر کدام به همراه پسرانشان مهمان ویژه برنامه «شوتبال» در ایام نوروز می‌شوند.

هنرمندنیوز: محمد پیوندی، کارگردان برنامه شوتبال ضمن اعلام این خبر گفت: در لیگ شوتبال مردم عادی شرکت داشتند. ولی برای ویژه برنامه نوروزی شوتبال، دوستان هنرمند و ورزشکار را دعوت کردیم تا در فضایی خانوادگی با یکدیگر رقابت کنند. در یکی از برنامه‌ها نادر سلیمانی و نصرالله رادش مهمان ما می‌شوند و مقابل فرزندانشان بازی می‌کنند. این دو نفر در یک تیم هستند و تیم پسرها در برابر تیم پدرها رقابت حساس و بامزه‌ای را به نمایش می‌گذارند.

رقابت چهره‌ها جدی نیست

وی درباره رویکرد این برنامه در ایام نوروز توضیح داد: رقابت را در مقایسه با برنامه لیگ شوتبال کمتر کردیم و حجم شوخی‌ها را افزایش دادیم. رقابت چهره‌ها در برنامه نوروزی مثل برنامه عادی شوتبال جدی نیست. همچنین در این ویژه برنامه سراغ چهره‌هایی رفتیم که مردم با آنها خاطره دارند.

پیوندی با اشاره به سفره هفت سینی که در دکور برنامه چیده شده افزود: در پشت صحنه چند نفر مراقب هستند که توپ به این سفره برخورد نکند. دکور اینجا هم شبیه استادیوم است و هم حال و هوای عیدانه دارد.

کارگردان برنامه شوتبال گفت: ۱۴ قسمت برای نوروز تولید کردیم که به صورت شبانه پخش می‌شود. بازی فینال شوتبال نیز روز  ۲۹ اسفند روانه آنتن شبکه نسیم می شود.

مصدومیت امیر کربلایی‌زاده

حامد آهنگی، مجری برنامه نیز به ویژگی‌های ویژه برنامه نورزی شوتبال اشاره کرد و توضیح داد: افراد عادی که به شوتبال می‌آمدند، فضای دوربین را ندیده بودند و خیلی ذوق داشتند که در منزل خودشان را تماشا کنند. برای آنها برد و باخت خیلی مهم بود و خیلی نمی شد در برنامه شوخی کرد. ولی با دوستان هنرمند و ورزشکار وسط برنامه می‌گوییم، می‌خندیم و شوخی می‌کنیم. در واقع لابلای خنده و خاطره گفتن بازی هم می کنیم. این بازی‌ها باعث می شود کودک درون هنرمندان خود را نشان دهد.

وی افزود: در ویژه برنامه نوروزی اگر تیمی ضعیف باشد من کمک می کنم تا امتیاز بگیرد. چون این جا امتیاز مطرح نیست. ولی در لیگ شوتبال مو را از ماست بیرون می کشیدیم. البته برخی از هنرمندان همین بازی را جدی می‌گیرند. مثلا امیر کربلایی‌زاده در حین بازی مصدوم شد که مصدومیتش جدی نبود.

برنامه شوتبال در ایام عید هر شب ساعت ۲۱ از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..