یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۶ مه ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

همزمان با برگزاری هفدهمین دوره جشنواره «فنتسپوآ» برزیل، بزرگترین روزنامه جنوب این کشور، «شیرجه بزرگ» کریم لک‌زاده را جزو هفت فیلم برتر این جشنواره نام برد.
همزمان با برگزاری هفدهمین دوره جشنواره «فنتسپوآ» برزیل، بزرگترین روزنامه جنوب این کشور، «شیرجه بزرگ» کریم لک‌زاده را جزو هفت فیلم برتر این جشنواره نام برد.

هنرمندنیوز: در پی حضور فیلم سینمایی شیرجه بزرگ به کارگردانی کریم لک زاده و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی در هفدهمین دوره جشنواره بین‌المللی «فنتسپوآ» برزیل، روزنامه جنوب برزیل این فیلم سینمایی را جزو هفت فیلم برتر این جشنواره دانسته که نباید دیدن آن را از دست داد.

همچنین استیون کوپین منتقد آمریکایی، در ستایش این فیلم سینمایی نوشته است: «این فیلم‌ من را تسخیر کرد، وقتی به تماشای «شیرجه بزرگ» نشستم، به خود گفتم که این چه فیلم عجیبی بود که من دیدم! پس از مدت‌ها این نخستین فیلمی بود که حتی پس از پایان آن، ذهن من همچنان مبهوت صحنه‌های آن بود و مشتاق دیدن مجدد فیلم شدم و در طی ۱۲ ساعت گذشته ۲ بار آن را دیدم!

به کسانی که دوست دارند فیلمی ببینند که شبیه هیچ فیلم دیگری نیست، فیلم شیرجه بزرگ را توصیه می‌کنم.

همچین دیدن این فیلم را به کسانی که عشق سینما بوده و سینماباز هستند و در فیلم دیدن به دنبال جواب گرفتن یا ساختار هالیوودی نیستند، توصیه می‌کنم.»

هفدهمین جشنواره فیلم «فنتسپوآ» از ٢٠ فروردین آغاز و تا ٢٩ فروردین (٩ تا ١٨ آوریل ) به صورت آنلاین در شهر پورتو آلگره برزیل در حال برگزاری است.

فیلم سینمایی شیرجه بزرگ ساخته کریم لک زاده نخستین نمایش جهانی خود در این رویداد رقم زد. جشنواره «فنتسپوآ» از جشنواره‌های فیلم فانتزی در آمریکای لاتین است که در آن ژانرهای علمی تخیلی، فانتزی، وحشت، تریلر به نمایش در می‌آیند.

مجری طرح این اثر موسسه فرهنگی هنری وصف صباست و پخش جهانی آن به عهده شرکت خانه فیلم است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..