شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ ۲۳ اکتبر ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

صدیق تعریف که با خواندن تیتراژ سریال تاریخی «امام علی(ع)» در یادها ماندگار شده، این روزها در تلاش است کارهای نیمه‌تمام قبل را تکمیل کند.
صدیق تعریف که با خواندن تیتراژ سریال تاریخی «امام علی(ع)» در یادها ماندگار شده، این روزها در تلاش است کارهای نیمه‌تمام قبل را تکمیل کند.

هنرمندنیوز: صدیق تعریف خواننده موسیقی ایرانی که یکی از ماندگارترین آهنگ‌ها در وصف امام اول شیعبان را در سریال امام علی(ع) خوانده است، درخصوص این آهنگ گفت: من فکر می‌کنم تیتراژ سریال امام علی (ع) را مانند صدای استاد شجریان بر روی مناجات ربنا که با ماه رمضان پیوند خورده، نمی‌توان از این سریال جدا کرد.

وی ادامه داد: به نظر من آهنگ این اثر را آقای فرهاد فخرالدینی بسیار استادانه ساخته‌اند. من برای خواندن تیتراژ سریال امام علی(ع) دستمزد بالایی دریافت نکردم.

این هنرمند درخصوص فعالیت این روزهای خود نیز گفت: من این روزها در تلاش هستم تا کارهای نیمه تمام قبل را تکمیل کنم. قصد انتشار آلبوم ندارم چون کماکان معتقدم امکان پخش آلبوم وجود ندارد و فقط به تک آهنگ بسنده می‌کنم.

تعریف در پایان خاطرنشان کرد: حمایت از موسیقی ایران همیشه کم بوده ولی امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و به خاطر عدم برگشت سرمایه، کمتر کسی حاضر می‌شود روی موسیقی ایرانی سرمایه‌گذاری کند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..