یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱ ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در یادداشتی خطاب به اصحاب فرهنگ و هنر از آن‌ها خواسته است به جریان پویش «ایران همدل» بپیوندند.
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در یادداشتی خطاب به اصحاب فرهنگ و هنر از آن‌ها خواسته است به جریان پویش «ایران همدل» بپیوندند.

به گزارش هنرمندنیوز, و به نقل از سایت صندوق اعتباری هنر، بخشی از یادداشت سیدحسین سیدزاده خطاب به اصحاب فرهنگ و هنر و همکاران خود بدین شرح است:

«....ایجاد فرصتی برای گره‌گشایی و همدلی و قرار گرفتن یک انسان در موقعیتی که بتواند مشکل و نیازی را به‌دست خود مرتفع کند از بزرگ‌ترین نعمت‌هایی است که گاه نام و نشان آدمی را جاودان و زندگی را سرشار از معنای حقیقیِ زیستن می‌سازد.

امروز همه در پیرامون خود به حال کسانی واقفیم که یا دست نیاز برای دریافت کمکی دارند یا چشم امید به گره‌گشایی و این همان فرصت شیرین مساوات و همدلی است.

تقارن این فرصت مغتنم با پویش"ایران همدل" که خیزشی عمومی برای احسان و رفع نیاز هموطنان در قالب کمک مؤمنانه از سوی رهبر عظیم الشان انقلاب است را به فال نیک گرفته و ضمن تخصیص یک روز از حقوق همه همکاران این مجموعه، از  اصحاب فرهنگ و هنر و همه اعضای این خانواده بزرگ و تاثیر گذار دعوت می‌کنم به این جریان پر برکت بپیوندند.

چشم ما در پی خوبان جهان خواهد بود

تا جهان باقی و آیین محبت باقی است....»

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..