پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۳ مه ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

گفتگوی هنرمندنیوز با یکی از پرمخاطب ترین کمدین های اینستاگرام

طناز فراهانی، متولد هفده خرداد هزار و سیصد و هفتاد و هشت، تهران، دانشجوی مدیریت جهانگردی و یکی از پرمخاطب ترین هنرمندان دنیای مجازی در سبک کمدی است.
طناز فراهانی، متولد هفده خرداد هزار و سیصد و هفتاد و هشت، تهران، دانشجوی مدیریت جهانگردی و یکی از پرمخاطب ترین هنرمندان دنیای مجازی در سبک کمدی است.

هنرمندنیوز: با طناز فراهانی که یکی از پرمخاطب ترین کمدین های دنیای مجازی است گفتگویی کوتاه داشته ایم که با هم می خوانیم.

چرا ایده طنز را برای کارهایتان انتخاب کرده اید؟

چون طناز هستم! ولی جدی چون ذاتا آدم سرگرم کننده ای هستم و از اینکه بقیه را بخندانم خوشحال می شوم، مردم به اندازه کافی غم و اندوه دارند و چرا من نخواهم به اندازه خودم و تا جایی ک می توانم به آنها کمک کنم.

انتظار این حجم از برخود و استقبال مخاطب را داشتید؟

من یک پیج دویست و پنجاه هزارتایی داشتم و از سال نود وشش در اینستاگرام فعالیت می کردم، وقتی آن پیج بسته شد دیگر انگیزه ای برای ادامه نداشتم ولی باز هم عقب نکشیدم و از صفر شروع کردم، سبک کار خودم را عوض کردم و فکر نمی کردم بتوانم باز هم پیشرفت کنم ولی خوشبختانه و با حمایت مردم توانستم دیده شوم و پیشرفت کنم.

برای بیشتر دیدن شدن کارهایتان چه ویژه گی هایی را در نظر می گیرید؟

همیشه برای کلیپ ها خودم را جای مخاطب می گذارم و همیشه فالوورهایم را دوست داشته ام، نخواسته ام یک چیز بی محتوا و بی کیفیت برای آنها به نمایش بگذارم چون به شکلی توهین به شعور مخاطب است، پس با هرامکاناتی که داشته ام نهایت تلاشم را کرده ام که کار با کیفیت و به نوعی اتفاق هایی که برای همه پیش آمده را نمایش بدهم، حتی به غلط!

جالبترین اتفاقی که در فضای مجازی در مواجه با مردم تا امروز داشته اید چه بوده است؟

یک چیز فضای مجازی که برای من جالب است این است که اول که این کار راو استارت زدم با حجم زیادی از کامنتها و دایرکتهای منفی مواجه شدم و همیشه دانه دانه نقص و عیبهای من را با اغراق زیاد به من یادآوری می کردند، اول خیلی ناراحت می شدم و به من برمی خورد اما دیدم اگه قرار باشد با حرف مردم زندگی کنم نباید هیچ کاری را انجام بدهم و نمی توانم زندگی کنم به خاطر همین قوی ادامه دادم، اما حالا که خدا را شکر دارم بالا می آیم کامنت های منفی خیلی کم شده و همان نقص و عیب ها را به عنوان حسن به من گوشزد می کنند! از این بابت خیلی خوشحال هستم، در دنیای واقعی معمولا نمی آیند جلوی شما یه شما فحش بدهند اما در فضای مجازی همه خیلی آزادانه حرفشان را می زنند و تا جایی که می توانند شما را تخریب می کنند، برعکس خیلی از عزیزان همیشه بوده اند و من را حمایت کرده اند.

به بازیگری فکر نمی کنید و پیشنهادی نداشته اید؟

من از بچگی بازیگری را دوست داشتم ولی خب نشد یا نخواستم که بروم و به جای آن در یک فضای کوچکتر مثل اینستاگرام ادامه دادم که این هم بازیگری حساب می شود، اما قطعا اگر یک پیشنهاد خوب داشته باشم چرا که نه؟

اگر این اتفاق بیفتد دوست دارید در کنار کدام هنرپیشه ها و برای کدام کارگردان بازی کنید؟

بازیگر و خواننده مورد علاقه من فرزاد فرزین است و واقعا دوست دارم کنار ایشان همکاری کنم، پس اولویت من ایشان است و بعد هم آقای هومن سیدی.

طناز فراهانی یکی از پرمخاطب ترین کمدین های اینستاگرام

 شهرت را دوست دارید؟

واقعا عاشق شهرت هستم و محبوبیت را هم دوست دارم، دسوت دارم همه من را دوست داشته باشند و محبوب باشم، نه اینکه فقط معروف باشم.

بهترین تعریفی که از خودتان شنیده اید چه بوده است؟

بهترین تعریفی که شنیده ام این بوده که به من گفته اند شما از پس هرنقشی برمی آیید، من سریال جدی و سریال مخبگان به کارگردانی آقای مهدی توکلی و هنرمندی بهراد خرازی عزیز را هم بازی کرده ام.

عکس العمل خانواده چه بود و آیا آنها مخالفتی نداشتند که دختر آنها به سمت اجرای کمدی در این پلتفرم نرود؟

پدر من فوت کرده اما مادرم از بچگی همیشه مشوق من بوده و خود ایشان هم پیشنهاد بازیگری داشته اما نخواسته که برود و از اینکه من دارم راهش را ادامه می دهم خیلی خوشحال است و حمایت می کند،  خدا را شکر فقط رضایت مادر برای من مهم است و راضی است، به حرف فامیل و دوست و آشنا زیاد توجه نمی کنم چون راهی را که دوست دارم انتخاب کرده ام و همه جوره برای آن تلاش می کنم و مطمئن هستم که موفق می شوم.

پیشنهادی برای خانم هایی که به این حرفه علاقه دارند دارید؟

به نظر من خانم هایی که علاقه دارند علاقه خودشان را سرکوب نکنند و به آن بها بدهند چون هرکسی به هرشغل و کاری که علاقه داشته باشد قطعا موفق می شود چون قلبش برای انجام آن کار راضی است، پس یا کاری را شروع نکنید یا وقتی شروع کردید با قدرت استارت بزنید و مطمئن باشید موفق می شوید.

بیشتر کامنت ها در چه رابطه است و کامنت جالبی هم داشته اید که در خاطر شما مانده باشد؟

کامنت های مثبت و منفی خیلی زیاد است ولی بیشتر آن مثبت است و از کار من راضی هستند و از این بابت خوشحال هستم، کامنت خاصی فعلا در ذهن من نیست.

آخرین فیلم و کتاب خوبی که خوانده و دیده اید را معرفی می کنید؟

من فیلمهای هندی زیاد می بینم و عاشق بالیوود هستم، آخرین فیلم هم  Sanam teri qasam بود که پیشنهاد می کنم ببینید، زیاد اهل مطالعه نیستم ولی در برنامه های من است که کتاب خواندن را شروع کنم.

اگر با خودتان ملاقات کنید از خودتان خوشتان خواهد آمد؟

شاید بگویید چه اعتماد به نفسی دارد ولی من واقعا خودم را دوست دارم و عاشق خودم هستم، از هر چیزی که دارم راضی هستم و خدا را شکر می کنم، به شما هم پیشنهاد می کنم عاشق خودتان باشید چون وقتی اول خودتان را دوست داشته باشید می توانید به بقیه هم عشق و انرژی مثبت بدهید.

حرف پایانی برای مخاطبان هنرمندنیوز و خودتان؟

من با امکانات محدود و شرایط سخت استارت زدم و همیشه دوستانم می گویند اگر ما جای تو بودیم همان اول راه جا می زدیم و ادامه نمی دادیم ولی من اصلا اهل شکست نیستم، همیشه با مشکلات می جنگم و نمی گذارم به خاطر یک سری سختی هایی که الان دارم آینده ام خراب شود، برای انجام ندادن یک کار هزار تا عذر و بهانه است که همه ما آنها را بلد هستیم، به جای بهانه آوردن باید در برابر مشکلات مقاومت کنیم و نگذاریم محدودیت های زندگی ما مانع پیشرفت ما باشند، در آخر اینکه هیچوقت با حرف مردم زندگی نکنید، اولویت خود شما هستید پس کاری را که دوست دارید استارت بزنید و مطمئن باشید روزی که موفق بشوید مخالفان شما هم با شما موافق می شوند، شما وقتی خواسته ای در ذهنتان دارید یعنی قرار است به آن برسید چون اگه قرار نبود برسید آن خواسته و آرزو به ذهن شما خطور نمی کرد.

 

  • عباسعلی اسکتی

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..