یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ۲۰ ژوئن ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

تهیه کننده مجموعه تلوزیونی (عشق در روز های کرونا) هدف از ساخت این مجموعه را تلاشی برای سپاس از کادر درمان و صبوری و حمایت های مردم در روزهای سخت کرونایی دانست.
تهیه کننده مجموعه تلوزیونی (عشق در روز های کرونا) هدف از ساخت این مجموعه را تلاشی برای سپاس از کادر درمان و صبوری و حمایت های مردم در روزهای سخت کرونایی دانست.

هنرمندنیوز: به گزارش هنرمند مجموعه تلوزیونی "عشق در روزهای کرونا" با موضوع ایثار و فداکاری شهدای مدافع سلامت و خدمات مومنانه گروه های مردمی از زمان شیوع کرونا، در۱۶ قسمت ۱۰ دقیقه ای تهیه شده که از شبکه۱سیما درحال پخش است.

فرزاد هوشیار پارسیان، تهیه کننده مجموعه تلوزیونی " عشق در روزهای کرونا" گفت: این مجموعه ۱۶ قسمتی به سفارش گروه اجتماعی شبکه یک سیما با هدف سپاس از تلاش بی وقفه کادر درمان و کمک های مومنانه مردم در روزهای سخت رویارویی با ویروس منحوس کرونا تهیه شده است.

مجموعه تلویزیونی عشق در روزهای کرونا

او افزود:عشق در روزهای کرونا در ۱۶ قسمت روایت محور، با عناوین: پلمپ مردمی، شربت آلبالو، سرهنگ وفادار، دنیای وارونه، ثانیه هفتادو یکم، اخبار ساعت۴، زودپز معجزه گر، این روزها، شاه پناهم بده، مستند، عطا، زندگی در بهشت، قرنطینه، پرستار داوطلب، لوطی نصرت و روایتی متفاوت از حاج حسین یکتا تهیه و تولید شده است.

هوشیار پارسیان خاطر نشان کرد: رسالت ما به نمایش گذاشتن فرهنگ ایثار و گذشت شهدای مدافع سلامت و زنان و مردان غیرتمند ایرانی است که بر همین اساس در ۱۶ داستان کوتاه از حقیقت زندگی ایثارگران با حضور بازیگران توانمند سینما و تلوزیون روایت کردیم.

مجموعه تلویزیونی عشق در روزهای کرونا

او در انتها ضمن دعوت از مردم برای تماشای این مجموعه گفت: در حال حاضر سه قسمت تهیه شده از این مجموعه از شبکه۱سیما پخش شده و سایر قسمت ها نیز همه روزه ساعت۱۳:۳۰ پخش خواهد شد .
بر اساس این گزارش مجموعه تلوزیونی عشق در روزهای کرونا به کارگردانی سید جواد حسینی و تهیه کنندگی فرزاد هوشیار پارسیان با موضوع و روایت های کرونا و کمک های مردمی تهیه و تولید شده و از شبکه۱سیما پخش می شود .

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..