دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ۲ اوت ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

عضو شورای نظارت بر سازمان صداوسیما:

نماینده مجلس شورای اسلامی در شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما گفت: اقدامات رئیس رسانه ملی در خصوص اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان منطبق بر مرّ قانون است.
نماینده مجلس شورای اسلامی در شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما گفت: اقدامات رئیس رسانه ملی در خصوص اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان منطبق بر مرّ قانون است.

«سیداحسان قاضی زاده هاشمی» نماینده مجلس شورای اسلامی در شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما و از طراحان قانون منع به کارگیری بازنشستگان با اشاره به درخواست جمعی از بازنشستگان جانباز و ایثارگر صداوسیما در خصوص اختیار ادامه خدمت ایثارگران گفت: اقدامات رئیس رسانه ملی در خصوص اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان اقداماتی دقیق و کاملا منطبق بر مرّ قانون است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این عزیزان در شکوائیه خود به قانون برنامه ششم یا قانون جامع ایثارگران استناد می کنند اما با توجه به اینکه قانون منع به کارگیری بازنشستگان قانونی لاحق ونسخ کننده است و همچنین رای ۸۲ درصدی  نمایندگان را کسب کرده است، این قانون هم قانون برنامه ششم و هم قوانین دیگر را لغو می کند. وی در خصوص استثنائات قانون منع به کارگیری بازنشستگان ایثارگر و جانباز نیز اظهار داشت: استثنائات این قانون از شقوق مختلف ایثارگری صرفا شامل جانبازی بیش از ۵۰ درصد، آزاده های بیش از ۳ سال اسارت و فرزندان شهدا را شامل می شود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..