سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ۱۹ اکتبر ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

علیرضا افتخاری با حضور در دفتر موسسه هنرمندان پیشکسوت و دیدار با مدیر عامل این موسسه به صورت رسمی به عضویت موسسه هنرمندان پیشکسوت درآمد.
علیرضا افتخاری با حضور در دفتر موسسه هنرمندان پیشکسوت و دیدار با مدیر عامل این موسسه به صورت رسمی به عضویت موسسه هنرمندان پیشکسوت درآمد.

هنرمندنیوز: به نقل از موسسه هنرمندان پیشکسوت، این جلسه با حضور نیکنام حسینی‌پور مدیر عامل موسسه، محمدمهدی افضلی رئیس هیات مدیره موسسه و مدیر عامل بنیاد رودکی، محسن علی‌اکبری تهیه‌کننده سینما و عضو هیات مدیره موسسه و ابوالفضل صادقی‌نژاد آهنگساز و موسیقیدان پیشکسوت عضو موسسه برگزار شد و در آن عیلرضا افتخاری در سخنانی به دغدغه‌های مختلف خود در دوران کرونا و مشکلات هنرمندان به ویژه در زمینه بیمه اشاره کرد.

علیرضا افتخاری متولد ۱۳۳۷ اصفهان است. این خواننده موسیقی سنتی ایران تاکنون بیش از هفتاد آلبوم موسیقی منتشر کرده‌ و به سبب خوانندگی در مقام‌ها و سبک‌های مختلف موسیقی پاپ، تلفیقی و سنتی با عنوان مرد هزارچهره موسیقی ایران از او یاد می‌شود. درجه یک هنری افتخاری در رشته آواز ماه پیش از سوی شورای ارزشیابی هنرمندان، نویسندگان و شاعران کشور به وی اعطا شده است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..