سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۱۳ آوریل ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

علیرضا مهدیزاده که در شرایط کرونا به برگزار کردن کنسرت نمی‌اندیشد، روی سه تک‌آهنگ کار و یکی را برای پخش در نوروز امسال آماده کرده است.
علیرضا مهدیزاده که در شرایط کرونا به برگزار کردن کنسرت نمی‌اندیشد، روی سه تک‌آهنگ کار و یکی را برای پخش در نوروز امسال آماده کرده است.

هنرمندنیوز: علیرضا مهدیزاده خواننده موسیقی ایرانی درباره فعالیت‌های این ر‌زوهای خود گفت: من دو، سه پروژه تک آهنگ دارم که مشغول آماده کردن آن‌ها هستم. یکی از آن‌ها یک اثری است که در نوروز ۱۴۰۰ منتشر می‌شود. در یک قطعه دیگر با استاد جواد بطحایی کار کرده و یک تصنیف به نام «ایران من» خوانده‌ام. کار دیگری که دارم با نوازندگی دوست عزیزم آقای حکمت‌آرا و تنظیم خودم است.

وی درباره قطعه‌ای که در عید نوروز منتشر می‌کند توضیح داد: این قطعه یک آواز در دستگاه ماهور است که در عید نوروز ۱۴۰۰ پخش می‌شود. تنظیم و آهنگسازی آن را حسام جعفری برعهده دارد و خانم الهه اکبرزاده نیز در آن نوازندگی می‌کند. همچنین اشعار آن از خانم ساناز روف است.

این خواننده با بیان اینکه فعلاً قصد برگزاری کنسرت ندارد، عنوان کرد: من نمی‌دانم الآن کنسرت برگزار می‌شود یا نه، چرا که شرایط کرونا باعث شده ما به این ماجرا فکر نکنیم، اما اگر قرار باشد کنسرت‌های موسیقی از سر گرفته شوند، به نظرم سالن‌ها باید کمی با هنرمندان مدارا کنند چون در یک سال درآمدی وجود نداشته که بخواهیم صرف برگزاری کنسرت کنیم. برای برگزاری کنسرت نیاز به حمایت نهادهای مختلف داریم.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..