سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ۴ اکتبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

در پی اعلام سید جواد هاشمی در صفحه اینستاگرام:

سید جواد هاشمی، بازیگر مطرح سینما، تئاتر و تلویزیون، حوالی ساعت 7 صبح روز پنجشنبه 21 مرداد ماه 1400 از در گذشت علی سلیمانی خبر داد.
سید جواد هاشمی، بازیگر مطرح سینما، تئاتر و تلویزیون، حوالی ساعت 7 صبح روز پنجشنبه 21 مرداد ماه 1400 از در گذشت علی سلیمانی خبر داد.

به گزارش هنرمند نیوز، سید جواد هاشمی، بازیگر مطرح سینما، تئاتر و تلویزیون، حوالی ساعت ۷ صبح روز پنجشنبه ۲۱ مرداد ماه ۱۴۰۰ با انتشار عکسی سیاه و سفید از علی سلیمانی، از در گذشت این بازیگر مطرح سینما، تئاتر و تلویزیون خبر داد. مرحوم علی سلیمانی زادهٔ ۱۰ آبان ۱۳۴۹، تهران  بازیگر، مجری و طراح دکور ایرانی بود. وی دارای مدرک کارشناسی نمایش با گرایش بازیگری از دانشگاه آزاد تهران بود.  «سفر بخیر» به کارگردانی داریوش مودبیان اولین کار سینمایی وی بود. وی همچنین به عنوان عضو ثابت تیم فوتبال هنرمندان حضور داشته و از سال ۱۳۷۰ به تدریس کاراته و بازیگری می‌پرداخت. وی از اوایل دهۀ فتاد با حضور در تئاتر بازیگری را آغاز کرد و این مسیر را در سینما و تلویزیون نیز ادامه داد. وی همچنین به عنوان دستیار کارگردان با پرویز شیخ‌طادی و بهروز بقایی (در دنیای شیرین دریا و ماه مهربان) همکاری داشت. ازجمله آثار وی می‌توان به «دروازه ساعات» اثر سید جواد هاشمی، «داستان یک شهر» اثر اصغر فرهادی، «روشن‌تر از خاموشی» اثر حسن فتحی و «وضعیت سفید» اثر حمید نعمت‌الله اشاره کرد.

هنرمند این ضایعۀ تأسف بار را به خانوادۀ سلیمانی و تمامی اهالی هنر ایران زمین تسلیت می گوید.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..