چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ۱۴ آوریل ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

علی ضیا از ۲۸ اسفند ویژه برنامه تحویل سال ۱۴۰۰ شبکه یک را با آیتم‌های گوناگون و حضور چهره‌های محبوب اجرا می‌کند. شبکه دو نیز با «صبح فروردین» با اجرای محمد سلوکی و نجمه جودکی به استقبال بهار می‌رود.
علی ضیا از ۲۸ اسفند ویژه برنامه تحویل سال ۱۴۰۰ شبکه یک را با آیتم‌های گوناگون و حضور چهره‌های محبوب اجرا می‌کند. شبکه دو نیز با «صبح فروردین» با اجرای محمد سلوکی و نجمه جودکی به استقبال بهار می‌رود.

هنرمندنیوز: فرمول ۱۴۰۰ یکی از آیتم‌های نوستالژیک ویژه برنامه تحویل سال ۱۴۰۰ است که در آن خوانندگانی چون مجید اخشابی، فریدون آسرایی، امیر تاجیک، حمید حامی آهنگ‌های قدیمی شان را در فضایی بازسازی شده خوانده اند.

فرمول کمدی که یکی از آیتم‌های محبوب سری جدید «فرمول یک» به حساب می‌آید، در ویژه برنامه تحویل سال نیز با حضور کمدین‌ها فضای شادی را برای مخاطبان رقم می‌زند.

این ویژه برنامه در سه قسمت شب‌های ۲۸ و ۲۹ اسفند در ساعت ۲۲:۱۵ و روز ۳۰ اسفند از ساعاتی پیش از تحویل سال با اجرای علی ضیا پخش می شود.

«صبح فرردین» ویژه‌برنامه نوروزی شبکه دو شد

برنامه تحویلِ سال نوِ شبکه دو به نام صبح فروردین با اجرای محمد سلوکی و نجمه جودکی از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۱۶:۰۰ روز شنبه ۳۰ اسفند سال ۱۴۰۰ به استقبال بهار خواهد رفت.
به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ این برنامه به تهیه‌کنندگی امیرحسین آذر با بخش‌های متنوع نوروزی روانه آنتن خواهد شد. همچنین مهمانانی در حوزه‌های مختلف اعم از چهره‌های هنری، فرهنگی، ورزشی، اجتماعی، خانواده کادر درمان و شهدای مدافع سلامت در این برنامه حضور خواهند داشت.
از جمله بخش‌های در نظر گرفته شده برای این برنامه اجرای موسیقی زنده با حضور خوانندگان مختلف و پرداختن به آئین‌های نوروزی در اقوام ایرانی و نوروز در کشورهای دیگر به ویژه تاجیکستان وافغانستان خواهد بود.
این برنامه به کارگردانی مسعود مرعشی و نگار حسینی در روز ۳۰ اسفند از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۱۶:۰۰ از شبکه دو سیما روانه آنتن خواهد شد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..