سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۱۳ آوریل ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

فرشته اصلاحی، عکاس و هنرمند ایرانی در بخش ورزشی وردپرس فتو ۲۰۲۱ هلند بعنوان نامزد دریافت جایزه در این بخش انتخاب و برگزیده شد.
فرشته اصلاحی، عکاس و هنرمند ایرانی در بخش ورزشی وردپرس فتو ۲۰۲۱ هلند بعنوان نامزد دریافت جایزه در این بخش انتخاب و برگزیده شد.

هنرمندنیوز: وردپرس فتو رویداد مهم و جهانی در حوزه عکاسی خبری هست که هر سال در بخش های متعدد با تمرکز بر رویدادهای مهم و مختلف جهان با ارزیابی و داوری توسط عکاسان بنام و مطرح دنیا نفرات برگزیده را معرفی می کند.

فرشته اصلاحی با مجموعه عکس "سودای پرواز" روایتی از زندگی سعید رامین، ورزشکار سابق رشته‌ پارکور را که دچار ضایعه نخاعی شده،  به تصویر کشیده است،

وی متولد بندر ماهشهر (خوزستان)، عضو انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران است که از سال ۱۳۹۲ بعنوان عکاس خبری در رسانه های کشور از جمله  رورنامه و مجلات همشهری و آژانس عکس همشهری، خبرگزاری میزان، تهران ایمیجز و عضو منتورشیپ در گروه پودیوم فتو به فعالیت در این زمینه می پردازد.
وی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد تئاتر از دانشگاه هنر تهران است.  او در اغلب استان های کشور به عنوان عکاس و پژوهشگر به جهت علاقمندی به فرهنگ، داستان های مختلف، روابط و عواطف انسانی حضور داشته است.
اصلاحی در کار خود به جزئیات نادیده گرفته شده از طبیعت و روابط انسانی، پیچیدگی آن و همچنین تنوع رفتاری در فرهنگ ها و جوامع مختلف توجه دارد.
دریافت دو دوره جایزه از جشنواره عکس خبری دوربین دات نت و دریافت لوح برگزیده سه دوره  سفرهای عکاسی به مناطق محروم کشور از موفقیت های فرشته اصلاحی در عرصه رسانه و عکاسی مستند است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..