دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ ۶ ژوئیه ۲۰۲۰
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

نمایشگاه نقاشی‌های جمال سوزنده‌مقدم با نام «غائله» در گالری ساربان برپا می‌شود.
نمایشگاه نقاشی‌های جمال سوزنده‌مقدم با نام «غائله» در گالری ساربان برپا می‌شود.

به گزارش هنرمندنیوز، نمایشگاه نقاشی‌های جمال سوزنده‌مقدم با عنوان «غائله» روز جمعه ۲۶ بهمن در گالری ساربان افتتاح می‌شود. سوزنده مقدم متولد ۱۳۵۵ در تبریز و دانش‌آموخته‌ رشته‌ نقاشی‌ است. او در حدود ۹۰ نمایشگاه گروهی و انفرادی حضور داشته است که از آن‌ها می‌توان به جشنواره تجسمی فجر، دوسالانه‌ نقاشی ایران، نمایشگاه بین‌المللی نقاشان جهان در سوئد و هفته‌ فرهنگی تبریز در تاجیکستان اشاره کرد.

سوزنده‌مقدم در بخشی از استیتمنت نمایشگاه خود آورده است: زندگی غائله‌ای بیش نیست؛ با تمام رخدادهایی که جهان پیرامون و بازیگران روزگار، به نام سرنوشت بر ما حاکم می کنند. بشر مست دانش حقیرانه اش، هزاران هراس را بر جانش مسلط کرده، گویی عقل بشر که او را بر دیگر موجودات برتری بخشیده، بلای جانش شده و به حکم عقلانیت جبری، نابودی اش ناگزیر شده است. در این تاریکی روزگار، در نقطه ای که ایستاده ایم، عدالت همچون خورشید در حال غروب است. بشرِ بلاتکلیف در تیرگی، طالب نور است اما از هراس گرمای آتشی که خود افروخته به جست و جوی سایه برمی خیزد.

این نمایشگاه در روز ۲۶ بهمن افتتاح شده و تا دوشنبه ۶ بهمن ادامه خواهد داشت. علاقمندان برای تماشای آثار می‌توانند همه‌ روزه به‌ جز سه‌شنبه‌ها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ به گالری ساربان به نشانی سهروردی شمالی، هویزه غربی، نبش یوسفی پلاک ۱۳۰ مراجعه کنند.

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..