پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲ ۷ دسامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

اثری که بدون حمایت مخاطب دارد؛

نمایش «فالش خوانی در چهارراه فخرآباد» به کارگردانی هادی احمدی این روزها با استقبال مخاطبان در تماشاخانه انتظامی روی صحنه است؛ اثری که بدون حمایت در جذب مخاطب موفق شد.
نمایش «فالش خوانی در چهارراه فخرآباد» به کارگردانی هادی احمدی این روزها با استقبال مخاطبان در تماشاخانه انتظامی روی صحنه است؛ اثری که بدون حمایت در جذب مخاطب موفق شد.

هادی احمدی بازیگر و کارگردان نمایش «فالش خوانی در چهارراه فخرآباد» که این روزها در تماشاخانه انتظامی خانه هنرمندان ایران روی صحنه است، درباره این اثر نمایشی گفت: ما نمایش «فالش خوانی در چهارراه فخرآباد» را سال گذشته در جشنواره تئاتر شهر روی صحنه بردیم و از آثار برگزیده جشنواره شد. این نمایش راجب حادثه ای است که در حوالی چهارراه فخرآباد رخ می دهد؛ حادثه بودی انتقام و کینه می دهد و شخصیت اول نمایش که زن جوانی است کینه ای را از زن دیگر به دل دارد و به موضوع اسیدپاشی برای ترساندن آن زن فکر می کند.

وی درباره شکل اجرایی این اثر نمایشی افزود: متن ترکیبی از مونولوگ و دیالوگ است و چون روایت رکن کلیدی متن است در اجرا به سراغ المان های تئاتر مستند رفتیم و در حد توان مالی جنبه های زیبایی شناسی مینیمال را در اجرا استفاده کردیم تا با جذابیتی که برای مخاطب ایجاد می شود چشم از صحنه های مختلف نمایش برندارد.

احمدی با اشاره به حضور نیلوفر وهاب زادگان، میلاد بانگی، ملینا تیموری به عنوان دیگر بازیگران نمایش «فالش خوانی در چهارراه فخرآباد» درباره بازخورد اجرای این اثر نمایشی، اظهار کرد: خوشبختانه فروش کار ما از ابتدا خوب پیش رفت و حالا تا انتهای تاریخ اجرا که ۲۰ مهر است، تمام بلیت های نمایش فروخته شده و روزانه بلیت خارج از ظرفیت فروخته می شود.

این هنرمند جوان تئاتر درباره دلایل فروش خوب بلیت های این اثر نمایشی، گفت: اعضای گروه یک ماه روی طراحی تبلیغات نمایش در فضای مجازی فکر کردیم و سعی مان بر این بود که نوع انتشار این تبلیغات به گونه ای باشد که مخاطب با آن ارتباط برقرار کند. بعد از شروع نمایش نیز تبلیغات دهان به دهان تماشاگران و مخاطبان نمایش بود که باعث موفقیت اثر در جذب مخاطب شد زیرا مخاطبان از کار خوششان آمده بود.

وی تأکید کرد: هیچ حمایتی از ما در تبلیغات و حتی اجرای عمومی نمایش «فالش خوانی در چهارراه فخرآباد» وجود نداشت و ما با هزینه های شخصی خودمان کار کردیم.

احمدی در پایان درباره اینکه چرا با توجه به استقبال مخاطبان اجرای عمومی این اثر در تماشاخانه انتظامی ادامه پیدا نمی کند، بیان کرد: با توجه به اینکه جدول اجراهای خانه هنرمندان بسته شده است، بعد از ۲۰ مهر ادامه اجرای نمایش میسر نیست البته سالن پیشنهاد داده که ۲ اجرایی «فالش خوانی در چهارراه فخرآباد» را روی صحنه ببریم که باید این موضوع در گروه مطرح و هماهنگ شود. ما برنامه بلندمدت تر برای اجرای نمایش داریم ولی از آنجایی که از حمایت برخوردار نیستیم باید با برنامه ریزی خود گروه این اتفاق بیفتد.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..