دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ ۲۷ سپتامبر ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

زاگرس‌پوش در ششمین نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران با ایجاد فضایی متفاوت در دنیای مد و پوشاک ستاره‌های خوش‌پوش تبلیغاتی خود را انتخاب می‌کند.
زاگرس‌پوش در ششمین نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران با ایجاد فضایی متفاوت در دنیای مد و پوشاک ستاره‌های خوش‌پوش تبلیغاتی خود را انتخاب می‌کند.

هنرمندنیوززاگرس‌پوش در ششمین نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران با ایجاد فضایی متفاوت در دنیای مد و پوشاک برای جوانان مستعد و علاقه‌مند به حوزه مد و خوش‌پوشی جهت انتخاب چهره‌های تبلیغاتی خود و در صدد اشتغال در این زمینه با پویشی تحت عنوان «خوش‌تیپ کی بودی؟» ستاره‌های خوش پوش برند خود را انتخاب می‌کند.
مسابقه انتخاب خوش‌پوش زاگرس‌پوش ابتدا در صفحه اینستاگرام این برند و با رای مردم آغاز و ادامه خواهد داشت.
گفتنی است از فردا یکشنبه ۱۱ الی چهارشنبه ۱۴ آذرماه رقابت دیگری به شکل مسابقه برای عموم آقایان خوش‌پوش بازدیدکننده از نمایشگاه بین‌المللی تهران در سالن ۳۸B غرفه زاگرس‌پوش آغاز خواهدشد که توسط داوران بین‌المللی مدولباس، چهره‌های هنری و کارشناسان سبک زندگی انتخاب می‌شوند. همچنین به برگزیدگان این رقابت آموزش‌های لازم در زمینه مد، استایلینگ و تبلیغات داده خواهد شد تا بتوانند در آینده به صورت حرفه‌ای در این رشته فعالیت داشته باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت:  http://www.zagrospoosh.com مراجعه کنید.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..