یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ ۴ دسامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور به‌ مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، فراخوان نمایشگاه مجازی اسماءالله را منتشر کرد.
سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور به‌ مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، فراخوان نمایشگاه مجازی اسماءالله را منتشر کرد.

به گزارش هنرمندنیوز، با توجه به شیوع بیماری کرونا و تعطیلی نگارخانه‌های کشور، برگزاری نمایشگاه مجازی می‌تواند جایگزین خوبی برای ادامه روند برگزاری برنامه‌های فرهنگی قرآنی در بین هنرمندان باشد. از این ‌رو سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاددانشگاهی نمایشگاه خوشنویسی، نقاشی‌خط و تایپوگرافی را با عنوان اسماءالله برگزار می‌کند که فراخوان آن به شرح زیر است.

اهداف:

تبلیغ و ترویج فرهنگ و هنر معارف قرآن کریم با استفاده از زبان هنر تولید آثار فاخر هنری شناسایی و پرورش هنرمندان جوان حمایت از هنرمندان ارزشی

موضوع:

اسماء متبرک خداوند

بخش‌های نمایشگاه:

خوشنویسی نقاشیخط تایپوگرافی

از تمام اساتید و هنرمندان دعوت می‌شود برای ثبت‌نام و ارسال تصویر با کیفیت از اثر خود به سایت http://reg.isqa.ir مراجعه و فرم مربوطه را تکمیل و اثر خود را بارگذاری کنند.

مقررات شرکت در نمایشگاه:

نمایشگاه به صورت مجازی و در سایت (سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور) www.iska.ir برگزار خواهد شد.

حجم تصویر ارسالی کمتر از ۲ مگابایت باشد.

دبیرخانه نمایشگاه مجاز است از آثار ارسالی برای امور نمایشگاهی، تبلیغاتی و انتشاراتی خود استفاده کند.

هنرمندان خطوط مختلف با سبک‌های مختلف می‌توانند در این نمایشگاه شرکت کنند. در صورت ارسال بیش از حد ظرفیت نمایشگاه، آثار به صورت گزینشی انتخاب می‌شود. آثاری که با موضوع نمایشگاه مطابقت نداشته باشند حذف خواهند شد. آثاری که به لحاظ کیفیت فنی مورد تأیید نباشند حذف خواهند شد.

دبیرخانه از دریافت آثار ارسالی بعد از موعد مقرر معذور است. ارسال آثار توسط شرکت کننده، جهت حضور در نمایشگاه به منزله اعلام مالکیت معنوی اثر است.

در صورت اثبات خلاف این امر در هر مرحله‌ای، عواقب حقوقی وجزایی آن به‌عهده شرکت کننده است. هر شرکت‌کننده می‌تواند حداکثر ۵ اثربرای شرکت درنمایشگاه ارائه کند. به کلیه شرکت کنندگان گواهی شرکت در نمایشگاه از سوی سازمان قرآنی جهاد دانشگاهی اعطا می‌شود. هزینه شرکت در نمایشگاه رایگان است.

بنا بر اعلام روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، ارسال اثر و شرکت در نمایشگاه به منزله‌ی پذیرش مقررات نمایشگاه است. تصمیم درباره مسایل پیش‌بینی‌نشده بر عهده شورای برگزاری است و به اطلاع هنرمندان خواهد رسید.

آخرین مهلت ارسال آثار ۳ خردادماه ۱۳۹۹ است و علاقه‌مندان می‌توانند جهت اطلاع بیشتر با شماره‌تلفن‌های دبیرخانه ۰۲۱۶۶۹۷۰۷۷۵ و ۰۲۱۶۶۴۰۲۸۸۲ تماس بگیرند.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..