پنج شنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ ۲۳ سپتامبر ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

فراخوان هفتمین مهرواره فصلی عکس ویژه تابستان ۱۴۰۰ با موضوع «آب» و «تابستان و سایه‌ها» از سوی انجمن عکاسان نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.
فراخوان هفتمین مهرواره فصلی عکس ویژه تابستان ۱۴۰۰ با موضوع «آب» و «تابستان و سایه‌ها» از سوی انجمن عکاسان نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.

هنرمندنیوز: به گزارش روز دوشنبه از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، هفتمین مهرواره فصلی عکس به‌منظور به تصویر کشیدن ویژگی‌ها و ابعاد مختلف فصل تابستان برگزار می‌شود.

بر اساس این فراخوان گروه‌های سنی نونگاه (۱۲+)، نوجوان (۱۵+)، اعضای ارشد ۱۹ تا ۲۲ سال و مربیان و کارشناسان کانون می‌توانند در این رویداد هنری شرکت کنند.

این رویداد در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می‌شود و هر شرکت‌کننده می‌تواند ۱۰ قطعه عکس را تا ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ به دبیرخانه‌های استانی ارسال کند. بر همین اساس نتایج داوری در مرحله استانی ۲۰ شهریور اعلام می‌شود و برگزیدگان کشوری پایان مهر ۱۴۰۰ معرفی خواهند شد.

در همین حال دبیرخانه مرکزی هفتمین مهرواره عکس، پس از دریافت آثار از استان‌ها در مرحله دوم داوری در هر گروه سنی ۵ نفر را به عنوان برگزیده (جمعا ۲۰ نفر) و در هر بخش ۵ اثر (جمعا ۲۰ نفر) را نیز شایسته تقدیر انتخاب و اعلام خواهد کرد.

انجمن عکاسان نوجوان کانون هدف از برگزاری این مهرواره را «تقویت و پرورش مهارت خوب دیدن، دوباره دیدن و توجه به پدیده‌های محیط پیرامون»، «توجه و دقت به زیبایی‌های طبیعت با تکیه بر جغرافیای بومی و محلی استان‌ها و شهرها» و «ثبت نگاه روشن و صادقانه‌ی نوجوانان عکاس نسبت به آداب و رسوم و آیین‌های مذهبی» عنوان کرده است.

نمایشگاهی از آثار برتر در سایت کانون مجازی, در دید عموم قرار خواهد گرفت.

علاقه‌مندان برای آگاهی بیشتر از شرایط شرکت در هفتمین مهرواره عکس کانون به پایگاه خبری کودک و نوجوان، مراجعه کنند و در صورت لزوم با شماره‌های ۸۸۹۷۱۲۸۸-۰۲۱، ۸۸۹۷۱۲۸۹-۰۲۱ و ۸۸۹۵۴۸۶۶-۰۲۱ داخلی ۱۲۲ و یا شماره همراه ۰۹۱۲۱۵۴۱۱۸۱ تماس بگیرند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..