چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ ۲۹ نوامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

در روز جهانی همبستگی با مردم فلسطین؛

نوازنده شناخته شده موسیقی نواحی ایران به مناسبت روز جهانی همبستگی با مردم فلسطین برنامه ای را در فرهنگستان هنر برگزار می کند.
نوازنده شناخته شده موسیقی نواحی ایران به مناسبت روز جهانی همبستگی با مردم فلسطین برنامه ای را در فرهنگستان هنر برگزار می کند.

به گزارشهنرمندنیوز، فرج علیپور نوازنده موسیقی نواحی ایران ساعت ۱۵ روز پنجشنبه ۸ آذر همزمان با روز جهانی همبستگی با مردم فلسطین کنسرتی را در تالار ایران فرهنگستان هنر برگزار خواهد کرد. علیپور در این کنسرت که با همراهی گروه «تال» برگزار می شود به اجرای قطعات حماسی می پردازد که از آن جمله می توان به قطعه ای درباره قدس با سروده ای از رمضان پرورده با تنظیم مسلم علیپور در دستگاه ماهور و آوای حماسی «دایه دایه» اشاره کرد.

مسلم علیپور نوازنده کمانچه، میلاد علیپور نوازنده تار، ماهور زمانه پور نوازنده سازهای کوبه ای و داود رحمانپور نوازنده سنتور گروه اجرایی این کنسرت را تشکیل می دهند.

این برنامه با مشارکت فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران، کمیسیون ملی یونسکو، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر، مجمع جهانی صلح اسلامی و جمعیت دفاع از ملت فلسطین برگزار می‌شود.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..