چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ۱۴ آوریل ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

فرهاد جم پیرامون فرارسیدن سال جدید و نوروز ۱۴۰۰ گفت: سال پیش وقتی که کرونا برای اولین روز‌ها به کشور آمده بود فکر نمی‌کردم که یکسال بعد و در نوروز ۱۴۰۰ هم بخواهم از این بیماری بگویم، واقعا سال عجیبی است، با تمام وجودم امیدوارم امسال و با رسیدن بهار شاهد نابودی کامل این ویروس باشیم.
فرهاد جم پیرامون فرارسیدن سال جدید و نوروز ۱۴۰۰ گفت: سال پیش وقتی که کرونا برای اولین روز‌ها به کشور آمده بود فکر نمی‌کردم که یکسال بعد و در نوروز ۱۴۰۰ هم بخواهم از این بیماری بگویم، واقعا سال عجیبی است، با تمام وجودم امیدوارم امسال و با رسیدن بهار شاهد نابودی کامل این ویروس باشیم.

هنرمندنیوز: بدون ماسک نفس کشیدن برایمان آرزو شده است
وی در همین راستا اعلام کرد: یکسال گذشته برای تمام ما با غم و اندوه از دست دادن بسیاری از عزیزان و هنرمندان همراه بود، سالی که شاید هیچ کدام از ما در بدترین حالت هم پیش بینی آن را نمی‌کردیم، اما امروز به نوعی با این بیماری اخت پیدا کرده ایم که به شخصه یادم نمی‌آید که چه زمانی این ماسک‌ها روی صورتمان آمد، واقعا به حدی قدر چیز‌های کوچک را ندانستیم که شاید آرزوی امروزمان یک تنفس راحت بدون ماسک است.

بازیگر سریال «همسران» در همین رابطه تصریح کرد: کرونا بلایی بزرگ بود، اما باعث شد تا قدر خانواده و کسانی که نزدیک ما هستند را بیشتر بدانیم، برای آن‌ها وقت بگذاریم و بیشتر از گذشته پای حرفشان بنشینیم. این بیماری به ما یاد داد اتفاقات و چیز‌های کوچک زندگی که گا‌ها به راحتی از کنارشان می‌گذشتیم تا چه حد مهم بوده اند.

وی درباره تغییر رسومات نوروزی به دلیل شیوع کرونا اظهار کرد: عید نوروز با میهمانی و عید دیدنی معنا پیدا می‌کند، ما ایرانی‌ها عادت داریم در این ایام سال به خانه‌های یکدیگر رفته و با هم خوش و بش کنیم و از زندگی بگوییم، اما امسال به دلیل ادامه شیوع بیماری کرونا این عید شبیه هیج عیدی نیست، زیرا اکثرا بیشتر در خانه‌های خودمان می‌مانیم و اگر هم احیانا به خانه کسی برویم خبری از دست دادن و مرسوماتی این چنین نیست.

بازیگر «سریال ستایش» ضمن آرزوی سلامتی برای تمامی مردم ایران اذعان کرد: در این لحظه تنها آرزویی که می‌توانم بکنم این است که امسال به دور از هر درد و رنجی باشد، مردم سرزمینم هیچ غمی را تحمل نکنند و اینکه هیچکس بیماری را در خانه خود نبیند.

 سال گذشته برای سینمای کشور فاجعه بار گذشت
جم درباره وضعیت کنونی سینما خاطرنشان کرد: طبیعتا وضعیت سینما چندان خوب نیست، شخصا برای سینمای کشورم آرزوی موفقیت دارم، امیدوارم وضعیت فعلی تغییر کند و ما شاهد حضور و بروز افراد بیشتری در این هنر باشیم، سال گذشته برای سینمای کشور فاجعه بار گذشت، بسیاری از تهیه کنندگان ورشکست شده و سینماداران هم ضرر‌های بزرگی را متحمل شدند، وضعیت فعلی سینما را نمی‌توان هیچگونه توصیف کرد، فقط امیدوارم بالاخره تصمیم و راهکاری از سوی مسئولین فرهنگی که به واقع امروز باید کارآمد بودنشان را نشان دهند ارائه شود تا سینما از این ورطه نابودی بیرون بیاید.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..