دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ ۲۸ نوامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

فرهاد قائمیان، بازیگران سینما، تئاتر و تلویزیون شامگاه سه‌شنبه هفدهم اسفندماه با حضور در تئاتر شهر از عوامل و دست‌اندرکاران نمایش «تَرقُب» در تالار قشقایی قدردانی کرد.
فرهاد قائمیان، بازیگران سینما، تئاتر و تلویزیون شامگاه سه‌شنبه هفدهم اسفندماه با حضور در تئاتر شهر از عوامل و دست‌اندرکاران نمایش «تَرقُب» در تالار قشقایی قدردانی کرد.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، قائمیان پس از تماشای نمایش به کارگردانی مسعود شامی و میلاد خرم گفت: «ترقب» یک تئاتر منسجم و درست است. ما در این اثر با تمام ویژگی‌های یک اثر نمایشی مواجه می‌شویم. از نور خیلی به‌جا و درست استفاده می‌شود و طراحی حرکات و ورود و خروج بازیگران به نور و سایه، بسیار حساب شده  و جذاب است.

وی با اشاره به بازی‌های تاثیرگذار نمایش «ترقُب»  گفت: سه بازیگر خانم در ساده‌ترین شکل ظاهری  با بازی‌های روان و جذاب روی صحنه، ۴۵ دقیقه تماشاگر را با خود همراه می‌کنند و این نشان از توانمندی آن‌ها در کنار کارگردانی صحیح دارد.

این بازیگر افزود: مسعود شامی نویسنده اثر، جوان خلاقی است که به همراه میلاد خرم «تَرقُب» را کارگردانی کرده و پس از تماشای این نمایش می‌توانم بگویم شاهد ورود دو کارگردان جوان و خوش‌فکر به عرصه تئاتر هستیم که نیازمند حمایت هستند. به اعتقاد من  اثری که با مطالعه و عشق و زحمت تولید شده و مختصات یک تئاتر استاندارد را دارد، باید حمایت شود تا بیش‌تر دیده شود. علاوه بر مسئولین، اهالی تئاتر و هنرمندان هم باید دراین راستا به یکدیگر کمک کنند، کنار یکدیگر باشند و یکدیگر را حمایت کنند تا همه تئاترها آن‌گونه که شایسته است دیده شوند.

فرهاد قائمیان گفت: من فکر می‌کنم حمایت از تئاترِ بی‌سلبریتی باید در دستور کار قرار بگیرد.  زیرا بنده معتقدم جذابیت یک اثر باید با اتکا به توانمندی بازیگران باشد، نه شهرت و معروفیت. بسیاری اوقات در نمایش‌هایی که یک گروه هنرمند جوان تولید می‌کند، با اثری جذاب و بازی‌هایی تاثیرگذار مواجه می‌شویم که با کمی حمایت می‌تواند تبدیل به یک اتفاق ماندگار بشود و راه‌های رشد و پیشرفت برای هنرمندان جوان هموارتر شود.

نمایش «تَرَقُب» به نویسندگی مسعود شامی و کارگردانی مشترک مسعود شامی و میلادخرّم طی روزهای پیش رو ساعت ۱۹:۳۰ با مدت زمان ۶۰ دقیقه و قیمت بلیت ۴۰ هزار تومان میزبان مخاطبان تئاتر است.

در این اثر نمایشی مهناز میرزایی، سایه کبیری و مائده جلالی به عنوان بازیگر حضور دارند.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: روایتی از سه دوره حیات آدمی، در هیبت زنانگی بر زمین … هر جهان را بنگر که چگونه یک اتم است ... در بی‌نهایتم هستی که به کار و کار و کار در دَمی، آ-دَم دمید و [دآد] داد آدم‌ی، که بدان. پس تو چِ می‌دانی؟!

علاقه‌مندان می‌توانند بلیت این نمایش را از سامانه تیوال تهیه کنند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..