شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰ ۲۲ ژانویه ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

کارگردان دو وب‌سری شرکت‌کننده در جشنواره سی و چهارم گفت: جشنواره فرصتی مناسب برای نمایش وب‌سری‌ها، با معیارهای فرهنگی درست و استانداردهای متناسب با کودکان است.
کارگردان دو وب‌سری شرکت‌کننده در جشنواره سی و چهارم گفت: جشنواره فرصتی مناسب برای نمایش وب‌سری‌ها، با معیارهای فرهنگی درست و استانداردهای متناسب با کودکان است.

هنرمندنیوز:حمیدرضا (فریاد) بیات که با دو اثر «یک اشتباه دیجیتالی» و «آشمچز» به عنوان تهیه‌کننده و کارگردان در بخش مسابقه وب‌سری این دوره جشنواره شرکت دارد، درباره اهمیت برگزاری جشنواره کودک گفت: جشنواره در بحث فرهنگی حوزه کودک بسیار تاثیرگذار است. این جشنواره فرصت مناسبی برای نمایش وب‌سری‌ها، با معیارهای فرهنگی درست و استانداردهای متناسب با کودکان است.

او ادامه داد: ایده وب‌سری را شما از اتفاقات روز اجتماع دریافت می‌کند و به آن برمی‌گردانید.

بیات گفت: وقتی یک هنرمند و انیماتور می‌خواهد یک وب‌سری را تهیه و تولید کند، باتوجه به ویژگی‌های شخصی خود و دریچه نگاهش به موضوعات اجتماعی می‌تواند رنگ‌های مختلفی را به‌کار ببرد.

بیات درباره شعار «سینما، سرزمین خیال» اظهار کرد: این شعار الهام بخشی است. خیال و فانتزی مجال می‌دهد که کودکان و حتی بزرگسالان بتوانند فارغ از جغرافیا و زبان، به رویاهایشان بپردازند.

سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، به دبیری «علیرضا تابش» از ۱۶ تا ۲۱ مهر ۱۴۰۰ (۸ تا ۱۳ اکتبر ۲۰۲۱) با شعار «سینما، سرزمین خیال» برگزار خواهد شد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..